Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elfelejtettem a kódomat?

Elfelejtettem a kódomat?

Figyelt kérdés

Álmomban kikisértem valakit az ajtón és mondta kapok egy kódot és nem fogok semmire sem emlékezni csak ha eggyütt feloldjuk.

Mit jelent ez az álom?


2013. jan. 27. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
hogy ezt megfejthessük ahhoz kellene az a kód.
2013. jan. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Előtte sokmindent elmondtam neki -lehet hipnotizált engem?
2013. jan. 27. 08:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Agykontroll


Ha ismered a tagot személyesen, nyugodtan megmondhatod neki: fejezze be a tevékenységét.. mert rájöttél..

2013. jan. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyszer elkezdtem mondani de hülyének nézett így nem mertem elmondani mindent..
2013. jan. 27. 10:05
 5/8 A kérdező kommentje:

És tudom hogy tudja mert furikat mond és figyeli hogy figyelek-e. Pl. hogy ő is elfelejtette a színkódot...

Akkor hogy beszéljek vele? És ő mondta nem szereti ha a főnöke hazudik.

2013. jan. 27. 10:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszer nekem is volt egy nagyon furcsa álmom, részletek lényegtelenek. Nagybátyámmal beszélgettem benne, aki a végén azt mondta, nem fogok emlékezni arra, hogy miről beszélgettünk, de majd ha kell, eszembe fog jutni, és tudni fogom, mit tegyek.

Én utána rákérdeztem tőle, kicsit meglepődött, de nem mondott semmit.

Esetleg agykontrollal vagy tudatos álmodással vissza tudnád idézni azt a kódot! Hátha fontos:-)

2013. jan. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem tudok tudatosan álmodni :(

De vannak dolgok még amikre emlékszem. Talán az tudna segíteni akivel kapcsolatos. De álmomba az volt hogy nem találkozhatok vele csak később nyaraláskor meg később csatlakoznak a gyerekek. De lehet csak meghibbantam és pszihiátriára kell mennem. Meg olyan is volt hogy nyelvet tanulok hipnozis vagy agykontrollal.

Sosem emlékszek az álmomra ezért az amit álmodtam olyan mint egy mese. A további lehetőség netről jött sugallat. Van egy őrangyalom aki vigyáz rám?

2013. jan. 27. 19:23
 8/8 A kérdező kommentje:

"Nagybátyámmal beszélgettem benne, aki a végén azt mondta, nem fogok emlékezni arra, hogy miről beszélgettünk, de majd ha kell, eszembe fog jutni, és tudni fogom, mit tegyek. "


nagybátyám- igen lehet bár lehet most nem tudok vele beszélni, mert "síel"..

2013. jan. 30. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!