Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi történhetett? álom volt?

Mi történhetett? álom volt?

Figyelt kérdés

Egyik nap,koránlefeküdtem,mert másnapra kipihentnek kellet hogy legyek..Kb. 9kor feküdtem le,és hajnali 3ig nem tudtam elaludni.Ekkor gondoltam hogy beveszek egy FÉL altatót.Bevettem hát.Lefeküdtem,vártam a hatását.Lecsuktam a szemem,és mintha elkezdtem volna zuhanni lefele.de teljesen valószerű volt.Rögtön kinyitottam a szemem,és szédültem.Éreztem szívem minden egyes dobbanását,hallottam a fülemben.Utána le csillapodtak ezek,és elnyomott az altaó.Mi lehetett ez? NEM alvásparalízis volt,mert tudtam mozogni,meg hangot ki adni is..Ez nem kitaláció,tényleg megtörtént,kérem normálisak írjanak..

14/L



2013. jan. 27. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
tudatos álmodásnak hívják az ilyet, ennek egyik fajtája a félálom, amikor álmodsz, de már ébren vagy, csak nem keltél fel teljesen. van ilyen, főleg a ki vagy pihenve.
2013. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszodat!
2013. jan. 27. 21:21
 3/4 anonim válasza:
Mi az altató neve? Ezt sem szabad figyelmen kívül hagyni...
2013. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
imovanne
2013. febr. 17. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!