Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt az eddigi legviccesebb...

Mi volt az eddigi legviccesebb vagy legdurvabb almotok?

Figyelt kérdés

Hát íme az enyèm amiit 2 napja àlmodtam:

Valami ismeretlen lànnyal àlmodtam.akivel.bujkàltunk a rendörsèg elöl mert valamt elkövettunk.volt hogy szegeden a mars tèren voltunk vagy volt hogy indiàban. Meg valami muzeumban is bujkàltunk.a màsik kèpben màr dèdim hàzàban vagyok es ott kelett vàrnunk. volt ott egy règi fekete oldalàn kiszakadt utazotàska .abba belebujtam a rendörök elöls benne fekdt egy fekete tüsis haju fiu es a mellkasàn fekve facebookoztam a telomon az utazotàskàban. A màsik kèp meg màr az volt hogy szegeden a csillagtèren valami.bokrok.között bújkàltunk a rendörsèg elöl. A kövi àlmom meg az hogy a règi gyerekkori baràtnöm kertjèben behajtottunk az egyik fiu ismerösömmel a kocsi bejàron kocsival ès feldobtam az ègbe valam összefogot drotot ès az ègböl lepotyogtak fàk meg beindult egy zene ami valami ilyesmi volt "do what you want "...ès megszèpült a kert ès utànam feldobta a haverom a drótot és utànna gazossà meg bokrossà vàlt a kert. A baràtnöm anyja kijött h mi volt ez a nagy ricsaj èn meg a krisztian mert ugy hivjàk sràcot..elbujtunk a bokrok mögött ès azob gobdolkoztam h h tudnàm megölelni hàtulròl gugolva. Aztàn az anyja èszre vett minket a bokorban h mocorogtunk ès felèbredtem.xDD



2013. febr. 15. 01:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ÉS a Mars téri lestyánok nem tarháltak cigit? :D :D :D
2013. febr. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök jó kalandos álom.:D

Nekem is vannak hasonlóak, én szeretek ilyeneket álmodni.

Viszont régebben voltak nagyon durva álmaim, amikor szorongásos időszakot éltem át...Volt, hogy páromnak kellett felkeltenie, mert hörögtem álmomban-akkor pont azt álmodtam, hogy kivájom a saját szemem, és ömlik a vérem, de még mindig látom magam a tükörben...és közben érzem, hogy valaki folyamatosan röhög.

2013. febr. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem érzem, hanem hallom.
2013. febr. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 hawkbill ***** válasza:
100%
Én egyszer késpárbajra készültem Vin Diesellel (aki úgy nézett ki mint a Pitch Blackben) a volt gimim udvarán, de a csaló szemét nyakondobott egy dobócsillagszerű valamivel, aztán odajött nézni ahogy elvérzek... :/
2013. febr. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A két legvidámabb:

1.Az utcán sétáltam hazafelé, langyos, szép tavaszi idő volt, az út két oldalán végig rózsaszín virágokkal borított fák voltak, a szél lefújta róla a szirmokat, amik vastagon beborították az utat.Én belevetettem magam a szirmok közé és nevetve hemperegtem a puha szirmokon,mint télen a puha hóban szokás.


2.Nagymamám tanyáján voltam, nyár volt.Kinéztem az ablakon és nagyon meglepődtem, mert a mezőt valami hószerű dolog lepte be.Hó, nyáron?Gyorsan kiszaladtam megnézni és rájöttem, hogy nem hó, hanem tejszínhab lepte be a mezőt.

Boldogan ugrándoztam a derékig érő fincsi habban és persze marék számra faltam!


Ez meg a legviccesebb volt talán:

Nyár volt szintén, pakolásztam a szobában , aztán észrevettem, hogy a nyitott ablakon át (4.emelet) egy a nyárfán ülő majom benyúl és megpróbálja ellopni a szekrényen lévő ékszereim és pénztárcám.Megkaparintotta, de sikerült elcsípni és berángatni a szobába,de hiába ütlegeltem, nem engedte el amit megszerzett.Kiszabadult a kezemből és a kijárati ajtó felé iramodott, én meg utána.Ahogy elhaladtam a konyha mellett, azt láttam, hogy három álruhás rabló, nőnek öltözött férfi kúszik lopakodva a padlón.Rendkívül idétlen öltözék volt rajtuk.

Nagyon megijedtem, hogy rablók lepik el az otthonom.Legalább a majmot sikerült újra megragadni az ajtóban, vigyáztam, hogy ezúttal el ne szabaduljon, bár erősen próbálkozott, nehezen bírtam vele.Átcsöngettem a szomszédba hogy segítséget kérjek.Addigra kirontott a lakásból a három nyomi öltözékű betörő is és ki akarták rángatni a kezem közül a majmot, mert annál volt még a pénz.Tehát a helyzet úgy nézett ki, hogy állok a szomszéd ajtaja előtt, viaskodva egy majommal, akibe 3 idióta csimpaszkodik sorban, egymást taposva és mind visong, kiabál.A szomszéd ajtót nyitott , mondtam neki, hogy ezek betörtek hozzám, segítsen, ő meg elkezdett rajtunk röhögni.Nagyon megharagudtam ezért és ordítozni kezdtem vele.Erre ébredtem fel, aztán amint felébredtem engem is elkapott a röhögés.

2013. febr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja fáj vmiért az oldalam,néha szúr,valszeg azért álmodtam ilyet,m most ezen agyalok,h mitől lehet. Feküdtem az ágyon,néztem a hasamat és egyszer csak vmi elkezdett kifelé jönni,átfúrta a bőrömet,szétrepedt és kifordult a belem,borzasztó undoritó volt,nagy rakásban kint volt a haaamon,utálom az ilyen álmokat,de sajnos jellemző rám,h a napi gondolataimmal álmodok és hát ez elég változó szokott lenni.
2013. febr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én legviccesebb álmom:

Valami elindított egy zombiinváziót, amitől mindenki meghalt csak én meg az egyik barátnőm éltünk. A lakásukban bujkáltunk, mire meghallottuk, hogy egy zombi jön felfele. Az ajtót betörte mi meg elbújtunk az asztal alatt. Egyszer csak közelített a konyha felé és mi meg figyeltük. Megette az összes savanyú káposztát! Ezután lement, mi meg kimentünk az erkélyre, és láttuk, hogy Chuck Norris kinyírta az összes zombit. És felébredtem.

2013. febr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A legdurvább álmom:


A barátom és én bőröndökkel állunk egy ismeretlen helyen, keressük a szállodánkat. (nyaralni jöttünk) Nem találjuk, így hívunk egy taxit, hogy vigyen el minket a címre.

A taxis megjön, nagyon helyes férfi, félvér, hmm, szóval nagyon jó pasi volt. Egész út alatt a visszapillantóból engem nézett, úgy... hogy tetszem neki.

Megállunk, a sofőr segít kipakolni a cuccunkat. Jön a fizetés. Mond egy irracionálisan nagy árat, kb 10 percet mentünk. A barátom kiakad és mondja hogy nem fizetjük ki ezt a pénzt, mert ennyibe nem kerülhetett ez a néhány méter. Félre hívom a pasim, és oda súgom neki hogy "ne csináld ezt, fizessük ki aztán menjünk. Ne balhézz."

Azt mondja "oké". Oda vágta a taxis mellkasához a pénzt és már indulni készültünk amikor megjelent egy gyönyörű meztelen nő. A barátomat mintha megigézték volna.. le sem vette a szemét a nőről. Én meg megsértődtem, mondtam neki hogy ne csinálja már ezt, milyen kellemetlen nekem hogy itt bámulja... De rám sem hederített. Elrohantam.


Egy sötét utcában találom magam és sírok. De valahol meg is könnyebbültem hogy időben kiderült milyen a barátom... Zajt hallok, felnézek és látom hogy a taxis az. Csak valahogy máshogy néz ki... a bőre pirosas és a szeme olyan gonoszan néz... Szenvedélyesen megcsókol, szeretkezünk. Azt mondja nekem utána, "most menj és győzd le az ellenfeled. Sikerülni fog." Vissza megyek oda, ahol a barátom és az a meztelen nő volt, és a puszta kezemmel megölöm a nőt. A fogammal tépem szét a bőrét, lerágom az arcát. Csurom vérben megyek vissza sikátorhoz...

Ott van egy kis tó. Belenézek. Látom hogy milyen véres az arcom, a kezem, mindenem, furcsa érzés volt... Megjelenik a "taxis", aki most már teljesen piros színű és a fején szarvak vannak. (Ő az Ördög).


Rám néz, végig simítja a véres arcom, és azt mondja: "Gyönyörű vagy". Majd hátulról...khm, tudjátok...



Az utolsó jelenet, hogy minden értelmet nyer az álmomban. A taxis el akart csábítani de nem tudott.

1. Már a kocsiba kezdte a stírölést. (Nem tudott megszerezni)

2. A pénz. Össze akart ugrasztani a párommal. (Nem sikerült ez sem.)

3. A meztelen nő. Féltékennyé tett. (Ez bejött. A párom megbukott.)


Mind a három próbát az ördög csinálta. Én nem buktam meg, de a barátom igen.


Az hogy miért szexeltem az ördöggel, és úsztam vérben a végén... az már elgondolkodtató....

Én mindenesetre levontam a következtetéseket.

2013. febr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes :D

Én egyszer azt álmodtam, hogy Harry Potterrel táncoltam ....

2013. febr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hm, Harry Potterrel táncolni... jó lehetett! :D


Én egyszer ölelkeztem Elvis Presleyvel! De csókolóztam már Will Smith-el és Bruce Willis-szel is. :D

2013. febr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!