Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi történik ha megölnek...

Mi történik ha megölnek álmunkban?

Figyelt kérdés

Nem tudom ez mennyire álomfejtés, de arra vagyok kíváncsi, hogy ha megölnek felébredünk vagy esetleg meghalunk igazából is? Utóbbit rémtörténetet csak úgy hallottam nem tudom mennyire igaz.:) Ha valaki nem látta az Eredetet, abban az volt hogy felébredtek. Ez lehetséges?

Én még nem haltam meg álmomban, vagy csak nem emlékszem.:/

Valaki már halt meg álmában?



2013. febr. 19. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

ilyen nincs !!!!

ha megölnek álmodban, és ezt még fel is fogod akkor meghaltál!!!

2013. febr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hawkbill ***** válasza:

tényleg, első? csak mert akkor én már kétszer is meghaltam... :D akkor ezekszerint kétszeresen élőhalott vagyok és vámpír és mágus és léleklátó is, nameg reptoid és a nyugat-magyarországi hörcsögember.

ne legyetek már hülyék... -.-

2013. febr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már párszor meghaltam. Volt, hogy elvéreztem, lezuhantam, megöltek, stb. Olyankor szimplán felébredek, mikor eltűnik az élet belőlem az álmomban.
2013. febr. 20. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is haltam már meg többször álmomban.

Volt olyan, hogy felébredtem, de olyan is volt, hogy kiszálltam a testemből, és fentről láttam, hogy ott fekszik lent a halott testem. És csak utána ébredtem fel.

2013. febr. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én tegnap este álmodtam azt, hogy meghaltam.

Az utóbbi időkben néha azt álmodtam, hogy egy nagy téren vagyok, ahol van valami rakodógép egy súlyos, nagy felületű tárggyal, amit le akar rakni, és közben forgolódik. Eddig minden álmomban elugrottam előle, de mire megláthattam volna, hogy mi az, felébredtem.

Tegnap este viszont miközben futottam, elestem, és rámhuzant.


Az egészben az volt a legfurcsább, hogy miután rámesett, még tudtam kiáltani egy "Segítség"-et. Aztán felébredtem.

2013. febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem egyszer fejbe lőttek álmomban. Egy zárt fülkéből próbáltam kimászni és ahogy mászás közben felnéztem, ott volt egy pisztoly néhány centire a fejemtől.

De nem ébredtem fel, a következő jelenetben távolról néztem az épületet, ahol fejbe lőttek és azon gondolkoztam, hogy hogy lehetséges, hogy itt vagyok, ha az előbb még ott voltam és meghaltam.

2013. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Engem lándzsával szúrtak gyomron és egy pár másodpercig fölülről néztem az eseményeket, utána meg már semmire sem emlékszem.
2013. márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem most sikerült elöször tudatosan álmodnom és el tudtam ütteni magam egy kocsival. Utána felébredtem fél mp re (ránésztem az órára és utána azonnal egy mássik álomba voltam.
2020. ápr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!