Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Zsinorba 4x álmodom ugyan azt...

Zsinorba 4x álmodom ugyan azt csak más 'befejezéssel'. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Azt álmodom hogy megyek egy föld uton, egyik oldalán erdő(bal) a másik oldalán pedig mező van. A mező. Van egy medve , az odajön hozzám, feláll kétlábra, megfogja a kezemet és elkezdünk sétálni az uton. Legelőször olyan is volt, hogy át akartunk menni ay uton, és amikor megindultam volna, a maci elémtette a kezét hogy ne menjek, kicsit előre lépett és körbenézett hogy nem jön-e auto ezután abba az angol suliba vezetett ahol egy nagyon jo ismerősömmel barátkoztunk össze még annó, de az álmomban nem ismert fel. Másodszorra vásárolni vitt a tescoba(???lehet hogy vicces de tényleg ez történt) ott semmi különös nem történt, harmadszorra valami repülőtér szerűségre vitt ahol ilyen kiképző tábor szerűség volt, a tábor egyik oldalán meleg nyár volt a másikon pedig hideg tél...a negyedik a 3. folytatása volt, helyszin és emberek ugyan azok voltak, de a végén az állomásba belecsapodott egy repülő mindenféle darabok röpködtek az egyik majdnem el is talált de a maci elém állt és megvédett.

Egyszerűen nem tudom hova tenni ezt az álom 'sorozatot'.... de amit főleg nem értek h hogyhogy egy medve???jo bár nagyon cuki és nagy és szőrös és olyan jo lenne megölelni de nem értem hogy ezek mik....:/ pedomacis válaszolat hanyagoljátok, mert szeretem ezt a medvét :)

(Lány vagyok)-/bocsi a helyesirási hibákért, telefonrol irtam/


2013. febr. 24. 10:22
 1/1 Snl.Drako ***** válasza:

OK, ha mindenféle baromságot hordok össze, nyugodtan javítson ki hozzáértő. Nem értek az álomfejtéshez, de megteszem, amit tudok.


Szerintem a maci valaki/valami olyasmi, ami téged véd, és feltétlenül megbízol benne. Mint egy őrangyal, nagy, erős, és nagyon szereted, talán épp a párod. Az úton átmenős rész szerintem arra vonatkozott, hogy érzed, hogy vele valami új kezdődik, viszont azt is érzed, hogy ő vigyáz rád, amennyire tud. Őszintén szólva lehet, hogy pont az a barátod a medve, akivel abban a suliban ismerkedtél meg. A tesco-s résszel nem tudok mit kezdeni, őszintén szólva. A kiképzőtáboros rész talán arra utalhat, hogy sejted, hogy lesz itt hideg-meleg, mire összecsiszolódtok. Aztán a repülő becsapódás szerintem valami nagy sz@rvihart jelent, amitől pont ő fog megvédeni.


Mellesleg azért medve, mert nagy, erős, de mégis szerethető, és alapvetően a plüssmacik révén az emberekben gyermekkorban szelíd kép alakul ki a medvéről. Ami nem teljesen téves, mert azért egy medve nem rozsomák (hála a jó égnek, az kéne még, hogy a medvék olyan agresszívak legyenek...)

2013. febr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!