Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Amikor álmodok valakivel, az...

Amikor álmodok valakivel, az azt jelenti, hogy elalvás előtt rám gondolt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 18:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%

Nem.

Azt jelenti, hogy ő éjjel nem feküdt le, hanem diszkospirituálisan kinyitotta az elméjét. És az univerzum karmikus erőmezejével kölcsönhatásba lépett. Te pedig valahogy véletlenül oda keveredtél.

2013. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát cseppet sem vagy vicces. :D
2013. márc. 11. 18:40
 3/20 A kérdező kommentje:

Különben szerintem minden ember kíváncsi valamilyen szinten, hogy ennek mi jelentősége van, vagy van-e.

Mert biztos te is álmodtál már azzal akivel halálosan szeretnél legalább egy szót váltatni, de ő észre sem vesz.

Úgyhogy kár érte. :D

2013. márc. 11. 18:43
 4/20 x) ***** válasza:
90%
Ez pont azt jelenti, hogy te gondolsz rá túl sokat. Az álmok az agyad játékai. Amire napközben gondolsz azt gyakran beleszövi az álmaidba.
2013. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
én is sokszor hallottam már azt hogy azzal álmodsz aki elalvás előtt rád gondol,lehet benne valami,volt olyan valakit aki fontos nekem,igyekeztem nem rá gondolni,vele álmodom és másnap írt hogy az eszébe jutottam és dumálunk-e,de senki sem tudhatja biztosan hogy mennyi a valóságalapja
2013. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Antimod ***** válasza:
23%
Ez oda-vissza működik, de nem szükségszerű, gyakran az is elég, ha te gondolsz rá - vagy akár tudat alatt valamiről eszedbe jutott aznap.
2013. márc. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Azt jelenti, hogy Te gondolsz ra sokat, a tudatalattid probal kommunikalni veled az almodban.
2013. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Ha én Obamával álmodok, akkor ő elalvás előtt rám gondolt?
2013. márc. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
ez azt jelenti, hogy elalvás előtt rá gondoltál. vagy épp azon a napon eszedbe jutott (párszor). nincs köze ahhoz, hogy ő épp mit gondol elalvás előtt, sokkal inkább azzal függ össze, hogy te mire gondolsz elalvás előtt. én pl sokat álmodok micimackósat mert 22 éves létemre imádom a micimackót és szinte minden este elalvás előtt micimackót nézek :)
2013. márc. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Directorx válasza:
63%
Megan Fox mennyi pasival álmodhat már éjszakánként. LOLOLOL
2013. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!