Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet?! (bővebben...

Ez mit jelenthet?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Álmomban egy pályaudvaron voltam. A szüleim otthagytak. Aztán láttam pár ismerőst az ellenkező irányba menni. Segítséget kértem, de levegőnek néztek. Aztán egyszer csak jött egy idegen (nem láttam az arcát), megfogta a kezem és együtt elmentünk.

SEGÍTSETEK LÉCCI, FONTOS!



2013. márc. 25. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha a családod nem foglalkozik veled, Slendermanre mindig számíthatsz.
2013. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem is és szerintem mindenkinek vannak álmaink ezeket az agy generálja az alvás utolsó fázisába. Vannak olyan pszihológusok akik ezek értelmezésével foglalkoznak, hogy rájöhetnek belölük az illető elmeálapotára ha nagyon aggódsz miatta menyj el a 1 pszihológushoz nem kell betegnek lened azért h pszihológushoz járj és ha szerintem több ember menne el kevesebbek lenének a veszekedések bátran menyj el ő talán értelmezni tudja de én nem vagyok pszihológus ezért inkább nem mondok semmit nehogy valami hülyeséget mondjak.
2013. márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindig olyan hihetőek ezek a konzekvens álmok... Kár, hogy szeretethiányból idióta kérdéseket teszel fel. Ha így folytatod, olyan leszel, mint a Béla, csak hosszú hajjal.
2013. márc. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egy ismerősöm álma, én pedig beleírom a regényembe, ezért kéne a jelentése...
2013. márc. 25. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Én meg Darth Vader vagyok a Vulkán bolygóról. Nincs jelentése, mert kamu.
2013. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

adfgrzhn!

Szerinted mi haszna lehtne belőle ha csak úgy hasból kitalálna egy álmot és megkérdezné mit jelent?SEMMI!

Bizti h nem kamu!

2013. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom, Gabi***......:)
2013. ápr. 3. 20:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!