Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Saját gyermek halála, elveszté...

Anett1977 kérdése:

Saját gyermek halála, elvesztése, álmomban, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Sziasztok Ma reggel arra ébredtem, hogy "rémálmom" volt, olyan valóságos volt, hogy több óráig tartott mire megnyugodtam. A fiammal ültünk valami hullámvasúton, ahol én tartottam őt, de leestünk, voltak más gyerekek is. A következő kép, hogy rohangálok keresem a gyereket, de nincs meg ugyan nem látom, de tudom nincs baja. Több szülővel is találkoztam és kinyitottam egy termet ahol öt kis koporsó volt, barnák, és gyerek méretben. Ekkor ébredtem üvöltve és sírva, az álmomba is üvöltöttem. Az érdekes az volt hogy éreztem nincs baja az én gyerekemnek, de a koporsó látványa más volt. Nem szoktam ilyeneket álmodni, így még soha életembe nem ébredtem fel, nagyon megijedtem. Nagyon örülnék neki, ha valaki meg tudná mondani miért ez az álom, és miért volt olyan valóságos, fájdalmas. Köszönöm
2013. márc. 25. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a babonás jelentése érdekel, az annyi, hogy a gyermekednek hosszú élete lesz.


Ha a valóság érdekel - félted a gyermekedet, rajta jár az agyad, ez természetes. Mindenkinek vannak rémálmai - stressz, mindennapok fáradalma, stb.

2013. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Én is álmodtam már hasonlót.Részvétem előre is.
2013. márc. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szép dolog ez az internet, hogy mindenki egy nagy, közös család részeként gondolkodik és osztja meg mindennapi eseményeit. Mégis mit gondolsz mit jelent? Semmit. Attól sem esel teherbe, ha álmodban lefekszel valakivel (csak ha nem használsz óvszert).
2013. márc. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!