Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam azt, h koreaiké...

Miért álmodtam azt, h koreaiként egy haláltáborból menekülök?

Figyelt kérdés

ÉN egy kislány voltam aki az anyjával és a barátnőivel menekül a táborból. Részletekre nem nagyon emlékszem.... :/ A végén le kellett mászni a metróba meg ilyenek.


És volt benne egy szóbeli utalás egy előző álmomra, amiben két koreai kislányról álmodtam.


2013. márc. 28. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is szoktam hasonló, érdekeseket álmodni, néha nekem is megvan az az érzésem, hogy a sok-sok különálló álom egy folytatásos sztori.

Mondjuk nem kifejezetten koreaiak szoktak szerepelni nálam, de menekülés, katonák, nálam is vannak, sőt, valami eddig számomra ismeretlen "fegyver" is. És a metró is megvan nálam is.


Ráadásul próbálok tudatosan álmodni és ha ismétlődik a sztori akkor emlékszem, hogy volt már egyszer ilyen és próbálom irányítani az álmomat hogy másfele is elmenjek, mint előző nap. (na ezt nem tudom jól elmagyarázni), de tudom az álmomban hogy ez álom.

2013. márc. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, hogy válaszoljak is a kérdésre: nem tudom miért álmodik az ember ilyesmit. Talán az agyunk megragad vmi filmrészletet vagy beszélgetésfoszlányt, ami nekünk nem is tudatos, és ezen pörög éjszaka. :)
2013. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én csak olvastam régebben a koreai koncentrációs táborokról...
2013. márc. 28. 15:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!