Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent néger emberekkel...

Mit jelent néger emberekkel álmodni?

Figyelt kérdés
Éjjel azt álmodtam, hogy búcsúban voltam itt Magyarországon és nagyon sok néger ember volt ott. Azóta ezen gondolkodom, hogy mit jelenthet. Szerintetek?
2013. máj. 28. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell mindenben rejtett jelentést kutatni? Ennyire unatkozol?
2013. máj. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nehézségre, bajra figyelmeztet.
2013. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ildikóka000 válasza:
Tudatalattid figyelmeztet, lelkiállapotod, jó és rossz irányba is vihet, de ha nem gondolod át, a rossz fog bekövetkezni! Túlbecsülöd magad, szerelmes vagy,hálót vetettél valakire, de az kibújt belőle! Ne cselekedj hirtelen, gondold át mit teszel!
2013. máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én szintén szoktam négerekkel álmodni néha ,de tudom,hogy ezekben az álmokban nagyon idegenkedem! ezektől az emberektől és ezért jelképezi az álmom őket négerekként.

Ha idegenkedsz a négerektől,mint én gondolom hasonlót jelképez.

2013. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha lány vagy, akkor elfojtott kielégületlen testi feszültséget jelent, amit félsz kiélni.ehhe))kis hunci
2013. máj. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kis hunci-s válaszoló bezzeg nem fojtja el a testi feszültségeit,még akkor is az jut eszébe,ha valaki négerekkel álmodik...:XD
2013. máj. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ó, a négerekről mindenki a négerméretre asszociál:) Mondom mindenki:)
2013. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fiúk lehet,de én lány vagyok és nem.
2013. jún. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!