Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez?

Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm aki 25 évvel idősebb nálam, nem ismerjük egymást közelről csak sablonos információink vannak egymásról. Az álmomban ezzel a férfivel feküdtem az ágyamban, hátulról ölelt át engem. Közben pedig fogdosott, simogatott, puszilgatott, kis híjján megerőszakolt. Én nagyon féltem, sírtam. Azóta többször is álmodtam vele, volt, hogy rajzoltunk, találkoztunk a Tescoban, kiállításon. Szerintem volt más is de most csak ennyi jut az eszembe. Rengetegszer szerepel az álmaimban, kicsit kezd belőle elegem lenni. Szerintetek ez mit jelenthet?

14/l



2013. máj. 28. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hogy apukád és közted gondok vannak?14 vagy,és érdeklődsz a fiúk iránt,de közben félsz is?
2013. máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vele minden rendben van legalábbis szerintem. A fiúkkal nem töltök túl sok időt. Vannak akikkel néha szoktunk beszélgetni de nem visszük túlzásba. Közben nem félek tőlük régóta ismerem őket. Akivel álmodtam férfi őt nem ismerem igazán. Élőben kétszemközt tőle sem félek, pedig volt pár érdekes megnyilvánulása.
2013. máj. 29. 14:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!