Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy tudnám megálmodni az...

Hogy tudnám megálmodni az ötös lottó öt nyerő számait?

Figyelt kérdés
Hallotam már olyant hogy egy férfi megálmodta a nyerő számokat és valóra váltak.énis megszeretném álmodni mert meg szeretném nyerni az ötös lottó főnyereményét mit kellene csinálnom pl este szertartást végezek az ágyam körül?
2013. jún. 1. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

1. Ilyen nem létezik, akármit is hallottál, az kacsa.

2. Tegyük fel, hogy tudom, hogyan tudnád megálmodni. Miért mondanám el?

2013. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, szerinted ha (és ez egy nagyon nagy HA)lenne olyan ember, aki meg tudná álmodni a nyerőszámokat, az nem szépen csöndben megnyerné a főnyereményt magának, hanem elmondaná neked, hogy hogyan kell ?! Továbbá javaslom, hogy ne szertartást végezz az ágyad körül, hanem a helyesírási szótárat tanulmányozd. Az a lottó megnyerésében nem segít, de abban biztosan, hogy az emberek ne a helyesírásod és a hiszékenységed, hanem csak a hiszékenységed miatt nézzenek hülyének.
2013. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

nagyszüleimnek kétszer bejött...


így már nem itthonról kell a gyakori kérdésekre írkálni, hanem a francia riviérákról írok,és élvezem a tengerpart előnyeit nyáron, lányok, szórakozás, koktélok.

további szép napot mindenkinek, és szebb jövőt!

2013. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Van az a jövendőmondó az rtl-en meg a tv2-ben, és egyszer megkérdezték valamelyiktől, hogyha te látsz a jövőbe, akkor miért nem szerzed meg magadnak a lottó ötöst, és utazol el és kezdesz egy új életet? Erre a válasz: ilyet nem tehetek, nem élhetek vissza a képességeimmel.. Hát ha nekem ilyen képességem lenne ( ami persze lehetetlen, mert egy embernek sincs) de én biztos, hogy kihasználnám, akárki akármit mond, úgyhogy saját magát buktatta le. A kérdésre visszatérve én egyszer megálmodtam számokat, csak elfelejtettem 3-at az 5ből, így nem tippeltem meg, viszont az a kettő sem volt benne a nyerőszámok között. Ha nagyon számokkal akarsz álmodni, akkor esetleg javaslom, hogy este kezdj valami olyat, játszál számokkal, nekem sokszor bejött már, hogy amit este csinálok, az álmomban visszaköszön..
2013. jún. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
azt mesélték a nagyszüleim, h álmában az öregapám a lottóhúzást látta,és mikor reggel felkelt akkor is a szeme előtt voltak a számok, ment is gyorsan és feladta, majd a többit leírtam...
2013. jún. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hát szerintem hanyagold az ilyesmiket... egyrészt mert lesznek olyanok akik nagyon hülyének fognak nézni miatta, másrészt tök értelmetlen. És viccen kívül elég sok pénzről van szó igaz, de a lottó megnyerésére NINCSENEK módszerek. Akik ezt mondják tuti hazudnak. Ami ehhez kell az a piszok nagy SZERENCSE, és KITARTÁS.
2013. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha meg lehetne álmodni a számokat akkor már a fél ország milliárdos lenne. :D
2013. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fenét. Senki se lenne milliárdos, hisz senki sem venne lottót, csak amikor megálmodta a számokat. Márpedig a nyeremény a bevétel függvénye, tehát aki megütné a főnyereményt, alig kapná vissza a szelvény árát.
2013. jún. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mostanában minden nap lottóhúzást álmodok, de reggel, mikor felébredek, már nem emlékszem a számokra amiket kihúztak.
2015. márc. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!