Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Álmomba egy vadászkutya voltam-szimatot fogtam és követtem. Egy tóba ugrottam majd beleakadtam valami hínárba-nem tudtam mozdulni kezdtem kimerülni a kapálózástól. Arra járt egy horgász és kihúzott. Meg akart simogatni de megharaptam, aztán beszélt hozzám meg adott valami nyers halat én pedig már nem féltem tőle.


(való életben sem tudok úszni meg horoszkopom kutya...)


2013. jún. 3. 03:43
 1/2 anonim ***** válasza:
23%
Valami után kutatsz.akadályba kerülsz.jön egy idegen,de te elutasítodsegítségét.de utána összejöttök vagy hogy mondjam.én kb ezt vontam le.
2013. jún. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Annyira nem lehet egyértelmű egy álom amennyire az első válaszoló gondolja.Az tényleg lehet hogy valamit keresel, próbálod megvalósítani önmagad.De a horgász akit megharaptál álmodban azt is jelentheti hogy nehezen bízol meg másokban, és nem szereted ha segítséget nyújt neked valaki.ÉS hogy nehezen kötsz kapcsolatokat.Szerintem valami ilyesmi lehet.
2013. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!