Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt?

Miért álmodtam ezt?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam,hogy fehér ruhában vagyok és nedves a hajam,és bementem az iskolámba.Odamentem a folyoson lévő padhoz ahol az eggyik kedvenc színésznőm,egy műsorvezető,egy pankrátor,és egy ember ült,akit a férjemnek hittem.Nos,elkezdtem veszekedni,a "férjemmel" h csak azért,mentem hozzá mert,csak a pénzért kellet meg minden.Aztán a kedvenc színésznőm elájult...én tovább mentem és láttam egy másik férfit,akivel az álmomban megcsaltam a "férjemet" (szeretném tisztázni,nincs férjem,ezt csak álmodtam).Majd annyit mondott "Édes Istenem ne hagyd" majd egy ajtó,hirtelen becsapódott,és az utcán voltam.Bementem a boltba,ott vettem egy sampont,egy tusfürdőt,egy testápolót,meg egy szelet csokit.Majd kijöttem és biciklire ültem,és láttam ahogy az égen,a félhold megy majd eltűnik.Aztán egy emeletes házban találtam magam ahol sírtam,és az emeletes háznak üvegből volt a fala.Majd egy ágyban láttam játszani,rengeteg gyereket az anyjukkal.De régi ruhában voltam.És egész álmomban úgy éreztem öngyilkos akarok lenni,még a boltostól is elbúcsúztam.

KOMOLY VÁLASZOKAT SZERETNÉK,ÉN TÉNYLEG EZT ÁLMODTAM!!!!



2013. jún. 8. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ühüm, én már sejtem miért álmodhattad ezt. Egy kérdés mialőtt válaszolok: Miért sírtál?
2013. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szomorú voltam,hogy senki nem szeret.Valmami ilyesmi érzésem volt.
2013. jún. 8. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hm, akkor nem jól tudtam, sajnálom...
2013. jún. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De amugy mire gondoltál?
2013. jún. 9. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!