Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ugye nincs valami bajom?

Ugye nincs valami bajom?

Figyelt kérdés

Szóval, már vagy 2-3 hete, folyamatosan vagy olyat álmodok, hogy bedrogoztak és dugok valakivel, meg le**opok valakit, meg lesmárolok mindenkit, meg bu*i-kkal vagyok körülvéve, meghogy felveszek ku*rvákat, és azok lesmárolnak.......és már elegem van!! Mindig ilyeneket álmodok, és reggel kb. a hányinger kerülget, mintha egy "rossz" lány lennék...pedig hát én nem vagyok ilyen, nem is szzoktam ilyenekre gondolni, még csak véletlenül se napközbe....de ahogy elalszok, minden éjszaka. egy csomószor megpróbáltam, hogy este másra gondolok, de nem vállt be. meg volt már olyan is, hogy kiment a fejemből előző este, hogy ezeket álmodom, de akkor is ilyet álmodtam...szóval nem azért van, mert ezekre gondolok...nemtudom mitől. még csak bűntudatom se lehet, mert még egyiket se csináltam... köszi ha végigolvastad! :)

13/L


2013. jún. 11. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nincs mit.
2013. jún. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
vicces vagy. de légyszíves a kérdésre válaszoljatok inkább.
2013. jún. 11. 22:21
 3/7 _Jessy_ ***** válasza:
A leírtak alapján valószínűleg a félelmeid miatt történik. Próbáld valahogy elfelejteni, vagy nem gondolni rá, akkor jó eséllyel elmúlik a dolog. Ha esetleg mégse, vagy rosszabb lenne, akkor keress fel egy szakembert, vagy beszéld meg valakivel.
2013. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Álmaink két dolgot testesítenek meg: Vágy és Félelem. Tehát félsz, attól, hogy ilyen leszel, esetleg tudat alatt vágysz ilyesmire.
2013. jún. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

hat ez eleg erdekes te aztan tui ,hogy nem unatkozol....amugy lehet hogy csak TROLLkodsz..najo vegyuk komolyan

Meselj anyadrol

Szakemberhez nem kel elmenni habar mar kezd sulyos lenni a dolog ahogy latom

Meg ha nem is gondolsz ilyenre es kivancsi se vagy ra akk sztem itt a figyelmedet kene elterelni

KATARZISBA kellene h essel

Szval pl. nezz meg aegy horror filmet olyant amitol beszarsz...de tenleg olyant

Garantalom neked ,hogy az nap este nem lesz olyan almod es ha ezt is csin akk sztem idovel 100,hogy nem leszel ilyen perverz

13 evessen meg konnyen beszarsz szval nem lessz nehez.

2013. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy inkább gondolj ezekre napközben minél többet, ha már úgyis ott van a fejedben! Hátha akkor az álmaidból eltűnik.
2013. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerintem kipróbálom a horrorfilmeset :)
2013. jún. 18. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!