Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt a legértelmetlenebb,...

Mi volt a legértelmetlenebb, zagyvább, betegebb álmod?

Figyelt kérdés
Ha van kedved meséld el.

2013. jún. 14. 16:57
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Néhány éve azt álmodtam, hogy betörtek a házunkba, és egy férfi a kamránkban megerőszakolt egy nőt, akinek zsemlével tömte be a száját...
2013. jún. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer ezt álmodtam, elég rémes volt!


Az utcán felborult egy kamion, tele volt emberi testrészekkel szervekkel. A baleset után a véres barabok szanaszét szóródtak az úttesten. Egy agy csúszott a lejtős úton, utolért egy béldarabot. A bél megkérdezte az agyat, hogy hova megy, mire az agy azt felelte, hogy siet mert pisilnie kell!

2013. jún. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Pár éve kb. egy hónapig azt álmodtam, ahogy anyát megölték..
2013. jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Talán 2-3 éve álmodhattam azt hogy az akkori barátnőmet megerőszakolta egy cigány gyerek, én meg dühömbe lemészároltam az egész várost és romboltam, gyújtogattam, fosztogattam és mindenkit megöltem aki ott volt, még a barátnőmet is akit az álmom végén a karjaimban tartottam a város melletti dombon miközben végignéztem ahogy leég az egész. Majd szemétből csináltam egy repülőgépet amivel elmentem valahová, már nem emlékszem pontosan. Ott az egyik haverom várt éppen aki bújtatott a katonák meg rendőrök elől akik engem kerestek, ő feldobott egy ollót a hegyre hogy elterelje a figyelmüket, majd berágtam és elpusztítottam az egész hadsereget akik a nyomomba voltak.

Utána megjelent a barátnőm aki 1 borotvával vágta el a torkomat, feldarabolt és megevett majd felrobbantotta magát.

Elég durva volt, jó mély nyomott hagyott ez bennem...

2013. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Elírtam nem az álmom végén tartottam hanem a közepén vagy hogy.
2013. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen embermegsemmisítő ahol úgy ölték meg az embereket hogy volt egy csomó hatalmas "lapitógép" és egyszerüen beleugrottak az emberek és egyből szét is loccsantak , aztán azt mondták nekem is hogy már nincs rám szükség és egyszerűen én is meghaltam.
2013. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Talán az amikor egy házban voltunk anyukámmal, és ott őt meg akarták mérgezni, én meg le akartam menni hozzá a lépcsőn, hogy ne tegye de valahogy a lépcső mindig máshova vitt. Végül kijutottunk az épületből de anyukám elkezdett egy csirkévé változni, azután beértünk egy helyre ahol kráterek voltak. Még volt egy álmom amikor hazamentem de nem égett a villany és akik velem voltak elbújtak a szekrénybe, és én is elbújtam, de tudtam, hogy engem fog megtalálni az az akármi, ami egy kék elmo-figura volt xDD és üldözött a sötétben a kertben. Még volt egy álmom amikor valami malacokkal voltam, de el kellett mennem mert ott volt valaki aki ki akart nyírni, és elkezdtem leugrálni hatalmas ilyen kiálló belakott hegyekről 8az ugrálós része nagyon jó volt). Én mindig imádtam álmomban leugrálni dolgokról, zuhanni. Asszem kiírtam magam xD
2013. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
utolsó-ez elég félelmetes ne ilyesztegess ma egyedül alszom :P
2013. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

2 Ezen fél órán keresztül sírtam a röhögéstől:DDD Én miért nem álmodok ilyeneket?:DDD


Nekem az volt eddig a legfurcsább, amikor németül beszéltem álmomban.

2013. jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Csete Tamás válasza:
Egyszer azt álmodtam, mintha kiesett volna az egész fogam a helyéről, s nem tudtam beszélni. és erre felébredtem..kb 2-3 éve történt
2013. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!