Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy álomnaplóm, sacc 1éve...

Van egy álomnaplóm, sacc 1éve vezetem. Kb 45álmot írtam le. Segíttenétek megfejteni néhányat?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 16. 12:36
 1/1 anonim válasza:

"erer álomnaplója

12-jún.-17 12:48:40


ezg álmodtam. nemtudom hogy nem tünt fel hogy egy álom.



Iskolában vagyok.

Lövést hallok az udvarról.

Mikor kinézek látom hogy a diákokat lövik vadászrepülôk.

Kifutok hogy segítsek. Ekkor talaálkoztam pár osztálytársammal, akik mellet volt egy aranykalitkába egy madár. Felkaptam a madarat, és bementünk az iskolába egy másik bejáraton. Ott egy öregasszony volt, akinek odaadtam a madarat, hogy vigyáztam rá. Elvette a madarat, és elvitte. Megsértôdtem hogy meg se köszönte. Ekkor mondtam hogy tetszett az a madár. Bement a szobájába a karácsonyfához, levett 4díszt hogy jutalom...

4 kékszínû bolyhos dísz.

Bementünk ezután a rajzterembe, és a gépelé ültem.

Egy nagy terembe kerültem, ahol a parlamentihez hasonlóan voltak a székek. Én az u középsô részénél voltam.

Ment a vita hogy franciaországot hogy osszuk fel.

4részre osztottuk, enyém a délnyugati rész lett.

Ismét a rajzterembe voltam, és terület szerzés céljából bulgáriát el akarjuk foglalni.

A hadüzeneti videót elkészíteték hamar a barátaim, és youtubéra felrakták.

Nagyon megijedtem hogy mi lesz a következmény ha veszíttünk. Nemzetközi bíróság, halál, stb.


Törökország hírtelen megtámadta bulgáriát.

Gyorsan levettük a videót, és egy másik lett felrakva, aminél nem bulgária megtámadàsa a cél hanem "felszabadíttása" a török támadók alól majd bulgária megszállása mint titkos cél.


Ezek utánn hazaindultam. Táblagépet a mellkasomnál levõ zsebbe raktam hogy ha lônek akkor az megállítsa a golyót.

Hazaértem, ekkor a barátom mondta hogy a szerbek elfoglalták románia azon részeit ahol határosak magyarországgal, hogy nagyobb határszakaszon tudjanak támadni.


Ekkor a konyhába vagyok és kûlföldi katonák berontanak a házba, jönnek fel, a fenti szintre (lenti szinten a nagyszüleim laktak) és amikor berontanak, konyhakéssel feléjük rohanunk hogy letámadjuk öket.

Ekkor felébredtem.



nem sok értelme volt, sôt....."

**********************************************************

ez az álom azt jelenti, hogy sokat foglalkozol mostanában az 1., vagy a második világháborúval, esetleg a kettő közti időszakkal (Mo. lerohanása a szomszédos orszégok által az 1. vh után, stb.) [pl. ezt tanulod töriből, vagy olvasol róla, láátál róla egy filmet, vagy vmi]

2013. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!