Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Azzal a fiúval álmodtam, akivel már megszakítottuk a kapcsolatot, de talán még mindig szeretem.. Úgy kezdődött az egész álom, hogy ő a sulink kollégiumában járt (ami nem lehetséges), ott álltam az ő ágyánál, és anyukám, vagy egy másik ember, erre nem emlékszek pontosan, mondta, hogy béküljünk ki. ( Azt még hozzátenném, hogy pontosan tudtam hogy ez mikor játszódik. Az összes veszekedésünk után, vagyis jelenben.)Ő is odajött, kibékültünk, megölelt, megbeszéltük, hogy többet ilyen nem lesz, mert szeretjük egymást, és már nagyon hiányoztunk egymásnak. Elkezdtünk járni. Hirtelen egy másik szobában lettünk ami a mi nappalink, de állítólag ő nála voltunk. Erre sem emlékszek pontosan. Mondta, hogy még sosem volt normális csókunk. Az álmomban visszatudtam emlékezni egy másik álmomra, ami ezidáig kiment totál a fejemből. 2-szer is csókolóztunk. Egyszer mamámék fürdőszobájában, de ránk nyitottak, a másikra pedig nem emlékszem. Mondtam neki is, hogy tényleg nem volt még olyan igazi csókunk, ő meg valahogy utalt rá, hogy majd ma lesz. Éreztem, hogy félek attól, hogy valaki megint megzavar minket, bejön anya, vagy ilyesmi. Azt akartam, hogy majd éjjel csókolózzunk, mivel ott aludtam vele. Vele aludtam, közben fogtuk egymás kezét. Itt jött egy fura dolog, amit nem értek. Hirtelen elfutottam, de nem tudom miért, jöttek a TV-sek, benne voltam a híradóban... Aztán most egy másik ágyon aludtunk. Arra emlékszek, hogy reggel bementem a fürdőszobába, ott volt a legjobb barátnőm, miközben töröltem a kezem, mondtam neki, hogy járunk, és hogy nem feküdtünk le. Ennyire emlékszem, viszont csók nem volt, amit sajnáltam is.. Azt még hozzátenném, hogy a fiú 20 éves, egyetemista, neten ismerkedtünk meg, és még nem volt barátnője.


14/L



2013. jún. 21. 09:32
 1/1 niggamaci ***** válasza:

huuuu necces a dolog de sebaj

szerintem itt a tudatalattid azt akarja üzenni hogy ha kibékültök es megbeszélitek a dolgot akkor talán ujra lehet valami a dologból :) szerintem megér egy próbát

2013. jún. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!