Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért, , remegek''a hiányától...

Miért, , remegek''a hiányától sokkal jobban álmomban?

Figyelt kérdés
Van egy pasi,aki tetszik,szerelemről nem ,,beszélnék'',mert igazából nem ismerem,szót se váltottunk,vagyis csak ő szólt hozzám,én ő hozzá nem!Magam miatt lehet,hogy elszúrtam,hogy legyen köztünk valaha valami!Hiányolom,minden órában gondolok rá,viszont hiába van ez így,mégis ritkán álmodom vele!Miért?Azt szokták mondani,akire sokat gondolunk,arról álmodunk!Hát velem ez nincs így!Ma éjjel róla álmodtam,már nem tudom,hogy mit,de nagyon hiányzott,olyan elérhetetlennek tünt,nyomasztó volt!Álmomba jobban akartam!Lehet a tudatalattim tudja,hogy nincs esélyem,a tudatom,pedig reménykedik még?

2013. jún. 21. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudat alatt szerelmes vagy belé, ha nincs barátnője próbálj meg vele ismerkedni :-) Nekem is volt egyszer egy ilyen esetem, de addig haboztam még végül elköltözött máshová és utána hónapokig emésztettem magam rajta . Szóval mindenképp próbálj meg lépni mert később bánni fogod :-)
2013. jún. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!Gondolkodtam már rajta,hogy lehet,tényleg belezúgtam,de más azt mondta,hüly€ég,hisz alig ismerem!Szerintem nem az,én tudom,mit érzek,ha nagy ritkán megpillantom!Csak nem merem megszólítani,nem tudom,mit mondjak neki!Egyébként hasonló helyzet van,mint nálad,a költözéssel kapcsolatban!Te sem mertél lépni?Mikor történt ez?Túltetted magad rajta valamennyire?
2013. jún. 21. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hallotál még a szerelem első látásról ? :-)

Hogy szólítod meg, igen ez a legnehezebb dolog . Legelsőnek javaslom ezeket a semleges témákat, hogy hol található ez-az, vagy ha iskolás vagy milyen óra jön vagy nem láttad-e pl Lacit ilyesmik . Utána ha ezeken a kisebb beszélgetéseken túl vagytok, rákérdezhetsz pár dologra, hogy mi a hobbid stb . Itt ennél le kell hogy vágja a szitut és a reakciójából le tudod olvasni, hogy kb hogy érez . Ha zöld jelzést kapsz nyomulhatsz tovább, de csak lassan nehogy elijeszd :-) Ha ezen is túl vagytok utána már jön magától minden :-)

Az én estemnél engem egy kicsit megviselt a dolog, mert állandóan azon gondolkoztam mi lett volna ha, meg ostoroztam magam, hogy miért nem voltam képes lépni ilyesmi . Mondom ez kb pár hónapig volt, de mostanra már tökéletesen jól vagyok ilyen téren :-) Csak azt tudom mondani hogy lépj vagy bánni fogod utólag .

2013. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Áh,nem suliba ismertem meg,bő fél évtized múlva 30leszek!:)Az a helyzet,hogy ez nem szerelem volt az első látásra,hosszú ideig nem érdekelt!Aztán valami megváltozott!Egy kerületbe lakunk,nem tudom megkérdezni,hogy mi hol van,hisz ő is tudja,hogy tudom!Ő is ismer engem,igaz csak látásból,tehát tudja,hogy létezem!Érzem,hogy valamit gondol rólam,mikor elmegyünk egymás mellett,mert látom rajta,de nem tudom,hogy mit,a szemembe se néz-szerintem mindig ő vesz elősször észre,s azért nem néz rám!Csak nem tudom hogy ez pozitív,vagy negatív lehet a számomra,tehát érdeklem-e,vagy sem!Na,szóval,te miért nem szólítottad le,hm?
2013. jún. 21. 19:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ő is küld jeleket tényleg nem értem mire vársz, én anno pont ezért nem mertem lépni .
2013. jún. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy olyan tuti jeleket nem küld,tehát nem biztos,hogy bejövök neki!Nem tudom,hogy van-e egyáltalán valakije!Mikor 2szer szembejött velem,sose nézett rám!Úgy csinált,mintha előre nézne,oszt kész!Én is szoktam hasonlót,ha velem kb. egy idős fiú jön szembe velem,nem azért,mert bejönne-komolyan mondom,nem tudom,miért teszem ezt!Végül is lehet,ő is így van vele!De teljesen igazad van,hüe vagyok,hogy agyalok rajta,s nem cselekszem!Tényleg elgondolkozom a dolgokon,hogy megpróbálom,s ha nem érdeklem,égek egyet,egy ideig szar lesz,de megtettem!Ha meg nem teszem meg,lehet tényleg az lesz,amit írtál...
2013. jún. 21. 23:31
 7/7 anonim ***** válasza:
:) első körben megismerkedés képen, ha jön veled szemben az utcán ints neki! Vagy ha közel van akkor köszönj oda, hogy szia! Úgy mindig ha össze futtok az utcán.Egyébként nekem is volt hasonló szitum fiukkal anno.Van amelyik elszállt,és évek múlva a facebookon beszéltük meg mennyire bejöttünk egymásnak.Hát igen ez van a hajó elment úgy hogy lépj akcióba!
2013. júl. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!