Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom vele mindig ezt?

Miért álmodom vele mindig ezt?

Figyelt kérdés

Mostanában ha vele álmodom mindig az van benne,hogy ő próbál közel kerülni hozzám, de én mindig elküldöm (ez az életben is így van) aztán amikor beadnám a derekam mindig közbe jön vmi vagy vki.

Egy régebbi álmomban az volt (és ez még mindig nyomot hagy bennem)hogy végre összejöttünk, boldogok voltunk de azonnal szét is választottak minket és én megint ottmaradtam törött szívvel,és orditottam utána de hiába mert ő csak annyit mondott :" soha többé nem látjuk egymást."

A legutóbbiba meg az volt,hogy udvarol de én elküldtem aztán végül csak igent mondtam neki és csókoloztunk de megzavartak minket és a következő pillanatban azt veszem észre,hogy ő sehol sincs és megint én szaladok utána és az ő nevét kiabálom de hiába....



2013. jún. 29. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
KIVEL?
2013. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy fiúval akinek tetszem és közel szeretne hozzám kerülni.
2013. jún. 29. 11:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Ébren nem akarsz vele lenni, de még álmodban sem tudod elképzeni vele a boldogságot. Nyílván nem akarsz belemenni egy olyan kapcsolatba, ami eleve kudarcra van ítélve, az első perctől lehet várni, mikor jön a nagy szívfájdalom. A csók is csupa szomorúságot jelent. Felejtsd el!
2013. jún. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem az,hogy nem akarok vele lenni csak van pár dolog ami miatt nem szabad
2013. jún. 30. 14:59
 5/10 smile44 válasza:
Ha igazán szereted, ne szalaszd el néhány ok miatt..
2013. júl. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy az a néhány ok igen gátoló.
2013. júl. 4. 08:27
 7/10 Baloon válasza:
Mik azok az okok?
2013. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kifogások.


Olyannal foglakozz, akit szertsz, és nem az okokra koncentrálsz, hanem a közelségére, az érintésére, az illatára, a hangjára, satöbbi, mert másra nem is bírsz gondolni a szerelemtől. Ha Rómeó és Júliát kezdesz játszani, azt mindannyian tudjuk, mi a vége.

2013. júl. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rengeteg oka van de a két legfőbb az, hogy foglalt...és hogy nem tudok bízni már az emberekben (férfiakban )
2013. júl. 5. 19:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Fogalalt, és közben meg rád nyomul??? Tényleg hagyd a francba! Van milló más pasi a Földön. Ha nem akar a csajával lenni, akkor miért nem zárja le azt a kapcsolatot? Ez így nem korrekt. Ha mindig leragadsz az ilyen férfiaknál, akkor, nem csoda, hogy nem bízol bennük. Ha engedsz neki, tehát hagyod, hogy kicsesszen a mostani barátnőjével, az első perctől fogva nem fogsz bízni benne, így egy újabb csalódás lesz (meg is álmodtad, mit akarsz még?!!) és lehet, hogy a megerősített bizalmatlanságod miatt pedig lemaradsz, egy tiszta szerelemről.
2013. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!