Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy anyuval itthon ültünk és tv-ztünk és megszólalt a telefon. A keresztanyukám volt az, hogy nem megyünk-e ki vele a mamáékhoz? Kiértünk a mamáékhoz és amikor beléptünk a mama nagyon sírt. Kérdeztük tőle, hogy mi a baj? És annyit mondott hogy a papa meghalt. De mi anyáékkal nem is kezdtünk el sírni és szomorúak se voltunk. Másnap kimentünk újra az egész családdal és ahogy beléptünk akkor én tök elkezdtem sírni, hogy már nincs többet. És akkor mindenki elkezdett sírni. És a papámnak volt egy kedvenc kalapja és az ott volt a konyhában és én felemeltem .. és kiesett a kalapból egy levél. És annyit írt bele hogy nagyon szeretett minket és hogy a mennyből majd vigyáz ránk és figyel minket. erre mindenki megint elkezdett sírni. És akkor felébredtem és valójában télleg nagyon sírtam.

2013. jún. 30. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Félsz hogy elveszíted a papádat.

Amúgy semmit nem jelent, nehogy higgy a sok "álomfejtőnek".

2013. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!