Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez csak saját tapasztalat...

Ez csak saját tapasztalat vagy tényleg tudományosan igaz? (lent)

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom ha valaki álmába azt álmodja hogy szerelmes volt valakibe, akkor az egy idő után felkerül és tényleg az lesz. Ez logikus is és már jópárszor észrevettem, nem magamon hanem pl. ha valaki mesélte hogy mit álmodott akkor én rögtön tudtam hogy szerelmes.:D
2013. júl. 1. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem igaz. Két eset lehetséges:

1. Az illető szeretne szerelmes lenni, és ezt álmodja. Ilyenkor szinte véletlenszerűen ugranak be arcok, szóval nincs jelentősége, kibe szerelmes álmában.

2. Már eleve szerelmes volt, vagy legalábbis tetszett neki valaki. Ezután nem csoda, ha valóban szerelmes lesz belé, vagy legalábbis elhiszi, hogy az.

2013. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igaz.

Álmunkban a saját érzéseink jelennek meg különböző szimbólunokkal kifejezve. Ha valakinek ott rügyezik a szívében a szerelem, ez elképzelhető, hogy álomban már hamarabb megmutatkozik, mint hogy az illető tudatosan felismerné. Ha viszont nincs szerelem-csíra, akkor nem fog álmában sem szerelmet érezni.

2013. júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!