Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok?...

Mit jelentenek ezek az álmok? Rengetegszer iskoláról szolokat álmodok még a nyáron is de ez most nagyon megfogott.

Figyelt kérdés

Nem tudom abba hadjni az iskoláról szóló álmokat pedig ez nálam csakis 1 hétig szokott rendszer lenni az iskola befejezésekor.Gondolom azért lehet ez mert most általános iskolából középiskolába léptem.


Kezdjük most például az általános iskolaival amit máma álmodtam:

-Az volt hogy bekellet menni egy plusz napra valamikor ami csütörtöki nap volt.A balszerencse napom és máma is az van és akkor a szüleim és a testvéreim Ausztriába mentek gondoltam én nyugodtan elgépezgetgetek de hirtelen bekelllet menni az iskolába és az után történt valami de nagyon homályos volt nekem de a következő része már nem egy lány aki sosem kedvelt engem elkezdett belém esni és megcsókolt.

Hasonloság:Az utolso nap engemet egy másik csaj ültetett fel de ö a végén nem csókolt meg.


Közgazdász szakközép:Hát ott ismeretlen nap volt nem írtunk semmi dolgozatot nem tanítottak semmit hanem csak TV-t nézztünk és ott szépp lányok voltak az osztályunkban gondolta egy hang hogy betudok végre csajozni.És egyszer mondta egy srác hogy megtilt nekem valamit de már nem emlékszek rá hogy mit és kérdeztem tőle:azért mert rossz tanuló vagyok(voltam is megszerintem leszek is),erre emlékszek de utána még mondogatam a rossz tulajdonságaimat.

Hasonloság:tényleg rossz tanuló vagyok és ott voltak ismerős srácok és lányok akik tényleg oda jelentkeztek.



2013. júl. 4. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet!!Nyilván ott töltötted,a legtöbb időt,és szerintem ezért álmodod ezt!
2013. júl. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az általánosban a lány, aki nem kedvelt, nagyon is vonzódott hozzád, ezért volt elutasító veled, talán félt még magának is beismerni.


A szakközepes párbeszédben mindkét srác te voltál. Lehet, hogy csajozni akarsz, de amíg a kis belső hangod azt mondogatja, hogy úgysem sikerül, mert rossz tanuló vagy, meg az egyéb rossz tulajdonságaid bla bla, addig valóban kicsit olyan, mintha megtiltaná, mert ezzel minden önbizalmadat lerombolja. Lerombolod.

Inkább legyél határozottan önmagad, az egyéniségeknek minden rossz tulajdonságát könnyebben elfogadják, amíg másoknak nem árt velük.

2013. júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!