Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy úgymond "fojtatódó"...

Van egy úgymond "fojtatódó" rémálmom amiben megöltem valakit. Tudom magamról hogy soha senkit nem lennék képes bántani, de nagyon megrémisztenek ezek az álmok, és nem tudom tőlük kipihenni magam. Mi okozhatja őket?

Figyelt kérdés
Az első álomban megöltem valakit,nem emlékszem hogy kit és hogyan.A másodikban feldaraboltam,az apám kocsijába rejtettem és megkértem a legjobb barátnőmet hogy vezesse a kocsit egy félre eső helyre.A legutolsóban amiből most ébredtem kb. 20 perce pedig kivittük a darabokat egy kukorica mezőre,teljesen összezúztam és elástuk.Szerintem egyikbe sem láttam az áldozat arcát (a legutóbbiba biztos nem),de nő volt azt tudom.Ezen kívül olyan részleteket tartalmazott ez a legutóbbi (az előző kettőből csak a "lényeg" maradt meg erősen) hogy eljöttek hozzánk a rokonaim,amikor mentem a kukorica földre szembe jött velem a nagybátyám,a vasútállomáson három idegesítő osztálytársnőm jött mögöttem,a metrón egy verset olvastam valami szuperhősről és egy nő megjegyezte hogy milyen jó ez a könyv,illetve egy fánkos bódéban ahol egy volt szomszédom volt az eladó megismertem egy fiút akivel összejöttem.Nem álmodok minden éjjel,ezeket az álmokat egy olyan előzte meg amiben saját lakásom volt,kinyitottam az ajtót és két sovány,beesett arcú szellem szerű valami állt ott egy férfi és egy nő.Ki akartam őket zárni de megjelentek a hátam mögött is.Miért álmodok ilyeneket?Mit jelentenek? 18/L

2013. júl. 7. 05:30
 1/4 anonim válasza:
szerintem azért álmodsz ilyeneket, mert lefekvés előtt arra gondolsz..na most mit fogok álmodni? remélem nem álmodok megint ilyen! .... és folyton ezen a dolgon kattog az agyad :/
2013. júl. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy sok ilyen témányu filmet néztél, vagy csak úgy mellékesen gyilkolták egymást az emberek.

Nemhiába mondják, hogy veszélyes a tévé, mert hihetetlen módon az ember tudatallatiába tud szivárogni. Megnézted, tehát megtütred a gondolatot. Így a tudadatattid is tud mit kezdeni már vele.

Csillapísd le az elmédet. Nem lesz egy egyszerű feladat, harc saját magaddal, mert hiszen azt "teszed" amit nem akarsz. Te írányíts mondj nemet!

2013. júl. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rejtve benned van az agresszivitás, amit álmokon keresztül élsz ki . Nincs ebben semmi különös .
2013. júl. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Hát igen a TV dologban lehet valami.Napi sorozat Gyilkos elmék,Mentalista stb.,meg tényleg mindig azon agyalok lefekvés előtt hogy ne álmodjak ilyet megint.
2013. júl. 7. 16:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!