Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezt nem értem. Lehetséges?

Ezt nem értem. Lehetséges?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy szinte minden héten álmodok és amit éppen éjjel álmodok 1hónappal később meg is történik... én nem vagyok olyan nagy hívője ennek de most egy kicsit már tényleg ijesztő... létezik ilyen??
2013. júl. 14. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
például?
2013. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom teljesen olyan dolgokat álmodtál meg, amiknek semmi esélye nem volt, hogy megtörténjen, ha ijesztőnek tartod.
2013. júl. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát csak az a rossz hogy általába teljesülnek... például hogy azt álmodom hogy reggel a busz lerobban és kb 1hónap mulva megtörténik... vagy azt hogy leesek egy fáról... vag ilyesmik
2013. júl. 14. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Körülbelül minden nap lerobban egy busz csak a fővárosban. Nehogy már ettől ijedj meg.

Fáról se olyan nehéz leesni, főleg ha mondjuk eltörik az ág alattad.

2013. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek nem ritka dolgok, simán előfordulhatnak bárkivel :)
2013. júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jo de vannak nagyobbak is... például hogy nyerek a lottón kismértékben akkor veszek egy lottószelvényt és tényleg nyerek... ez most volt nem rég,vagy pl hogy megismerek egy csajt és bejött! egyre több dolog van...
2013. júl. 15. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:
egy-két csajt már én is megismertem, de nem álmodtam meg.
2013. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!