Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ma nagyon szörnyű álmom volt,...

Ma nagyon szörnyű álmom volt, egy olyan nőről álmodtam, akinek levágták az orrát, és szörnyen nézet ki, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Arról álmodtam, hogy ezt a nőt valahol megkínozták és megcsonkították az orrát, meg ronda sérülései voltak még neki, koszos is volt, szörnyen nézett ki, és tulajdonképpen nem tudom de valamit beszélgettem vele, ugy éreztem azt tudatosítja bennem, hogy vannak sokkal szerencsétlenebb emberek is nálam, de ez akkor is durva volt látni az orra helyét, meg, hogy milyen rossz állapotban van. Nem értem mért kell ilyenekről álmodnom, én inkább a lottószámokat választanám....
2013. júl. 20. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egyszer arról álmodtam, hogy anyám kopasz mása kínozza egy kifeszített barátomat. Eltörte sorban a bordáit, lábait, stb. Próbaltam kihívni a rendőrséget, de aztán megkergetett érte egy késsel a házban.

Szóval vannak ilyenek...

2013. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy mitől van? Mert nem tudsz beilleszkedni, és emiatt szégyent érzel. Nem tudod hogyan viszonyulj a nőkhöz, a férfiassághoz és az érzékiséghez. Orr nélkül nem lehet megítélni a dolgokat. Tényleg nem a világvége, igaza van a csajnak!
2013. júl. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!