Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért riadok mindig ugyanabban...

Miért riadok mindig ugyanabban az idő pontban éjszakánként?

Figyelt kérdés
Már jó hosszú ideje éjjelente 3:23kor ébredek fel, de fogalmam sincs, hogy mièrt mindig ebben az időpontban és zavar. Még érdekel, hogy miért mindig ebben a bizonyos idő pontban. Viszontvez csak az én szobámban van, ha máshol alszok akkor ezt nem tapasztalom. Esetleg valami ötlet?

2013. júl. 24. 21:56
 1/10 anonim válasza:
a felriadásnak lehet az az oka h túlhajtod magad, az agyad pihenne de a tested még nem nagyon tud ez van ha nagyon fáradt vagy, nekem ez rendszeres, azt viszont nem tudom h miért abban az időben, bocsi
2013. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

kedves kérdező , nem akarok vészjósló venni, de vmi lehet nincs rendben veled, akkor ébredsz fel mindig egyazon időpontban, ha vmi éjszaka nem stimmel.

van egy nagyon jó film is , ami épp az idegen általi eltérítésekről szól, abban is akit eltérítettek, egy bizonyos időben ébredt fel mindig, 3:33 kor.

akkor jöttek érte.


csak nézd végig a trailert, sztem nem lesz alvás este:)

én a filmet is megnézném most , ha van rá időd.


http://www.youtube.com/watch?v=r25ZUxTURis

magyar címe, negyedik típusú találkozások.

2013. júl. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mert ráfókuszálsz,és jelentőséget tulajdonítsz ennek az ébredésnek,és az elméd megjegyzi.


Mint mikor valaki rendszeresen 6/h kel,és már óracsörgés nélkül is felébred.Sőt mikor alhatna akkor is.


Nem kell félni!

De ha gondolod imában kérhetsz áldást,és tisztítást a lakásra,Mennyei Atyánktól,én egy gyertyát gyújtok,amire szintén áldást kérek és hagyom,hogy leégjen.


Érezni a változást,olyan megnyugtató.

2013. júl. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az alvási ciklusok minden éjjel ugyanannyi idő alatt játszódnak le. Ezért ha mondjuk minden nap ugyanakkor fekszel, akkor elképzelhető, hogy ugyanakkor is ébredsz fel.
2013. júl. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló megy évek óta.Egyik szobában rendszeresen felébredek valami rémálomra, vagy csak úgy felriadok 3-4 óra között.

Másik szobában 1-2 között.Ugyan arra.

Egy radiesztéziai oldalon olvastam, hogy ártalmas sugárzásoktól lehet, vízér meg hasonlók.Olyan zóna is van, amelyik vándorol.Nálunk ilyesmi lehet.

2013. júl. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

ez most komoly?? :O

velemis ugyan ez volt,egy pár hónapja és ugyanakkor,mint te...írj,ha elolvastad.

2013. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

22:39-es, nekem írtad, hogy ha elolvasom, válaszoljak, vagy a kérdezőnek?

18:20-as voltam(előtted válaszoló).

2013. júl. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
a kérdezőnek
2013. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
elolvastam,köszönöm a válaszokat
2013. aug. 4. 13:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Belgyógyászok ezt azzal is magyarázzák, hogy minden szervnek megvan a maga regenerálódási időszaka. Az említett időpontban azt hiszem, a vastagbél, vagy a máj játszik, de ebben nem vagyok biztos. Nézz utána.
2013. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!