Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmomban szerepelt akibe...

Az álmomban szerepelt akibe szerelmes vagyok. Ez valami jel? Többi lent

Figyelt kérdés
Egy lányba beleszerettem,ő nem tudja,hogy én nagyon szerelmes vagyok belé.Félek haelmondom soha nem fog szóba állni velem.Az álmomban ő volt meg én + 10 ember.Horror álom volt, megakartak ölni minket.Futottunk ,menekültünk.Megáltunk egy időre de ő szoba sem állt velem,arra emlékszem,hogy őt nagyon féltettem.Mikor kimentünk a házból vége lett az álom,felébtedtem.Ez az álom nagyon érdekes volt végig szerelmes voltam belé,szinte fájt a szerelem!

2013. júl. 27. 10:50
 1/5 Cyklon válasza:
Ez nem álom fejtős topic :D Amúgy meg gyáva népnek nincs hazája! Vagy megmondod neki vagy felejtsd el...
2013. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Nekem is vannak ilyen álmaim, ne éld bele magad, hogy ez egy jel! :) Az álmok a "tudatalattid" művei, arról álmodik általában az ember, ami foglalkoztatja.

Szerintem valld be a lánynak, hogy mit érzel, nem veszíthetsz semmit, ha jól csinálod. De ha ezt túl kockázatosnak érzed, akkor egyszerűen csak próbálj vele több időt együtt tölteni, hogy jobban megismerjétek egymást és előbb barátok legyetek, amiből akár szerelem is kialakulhat!

2013. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes vagy egy lányba és álmodba is megjelenik. Fúúhúa micsoda jel...
2013. júl. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ez azt hiszem azt jelenti hogy mielott elaludt rad gindolt akivel almodtal de nem biztos h igaz csak olvastam valahonnan
2013. júl. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BlackSword ***** válasza:

Egyszerűen annyit jelent, hogy szerelmes vagy... Meg nyuszi...


Amit feljebb írtak, hogy azért álmodtál vele, mert Rád gondolt, az nem igaz, Te gondoltál Rá...


Tegyél az ügy érdekében... 50% esélyed mindig van... Vagy ne tegyél semmit, és könyveld el a kudarcot...

2013. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!