Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért vannak visszatérő álmom...

Miért vannak visszatérő álmom egy gyerekkori barátommal? Kb.2 hónapja bizonyos időközönként mindig álmodom róla, és nem tudom, lehet valami oka? Kb.7 éve nem láttam.

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 23:46
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem vagyok jártas ilyen téren, és nem is akarok Melinda Gordont játszani, de él még? hallottál róla? mert lehet hogy meghalt, és akkor valószínűleg ő szeretné, hogy lásd.. És nem viccből írom.. tudom sok az éretlen ember itt GYIK-on.. :)
2013. júl. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Él még, a fura, hogy pont ma jelölt be facebookon. :D
2013. júl. 30. 00:03
 3/5 anonim válasza:
POnt ezt akartam írni, hogy valszeg találkozni fogtok valamilyen formában, és gondol rád. Ha ilyen álmaid vannak - és már máskor is előfordult - érdemes rájuk figyelni. Az átvitt értelmű álmokra is...
2013. júl. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lengyel Dénes 1222 válasza:
Szerintem személyesen találkoznod kéne vele, és lehet hogy el kéne neki ezt mondanod.
2013. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vannak ilyen megérzései az embernek.Velem egyszer olyan volt,hogy gondoltam egy bizonyos személyre,aki fontos nekem,és a telefon elkezdett csörögni,és pont ő hívott fel.Érdekes dolog az biztos.Én általában akkor álmodok egy rég nem látott személyről,ha hiányzik a jelenléte,vagy esetleg látom több hét,vagy hónap után először meg ilyesmi...:P
2014. jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!