Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom mindig ugyanazt?

Helpmeplease321 kérdése:

Miért álmodom mindig ugyanazt?

Figyelt kérdés

Oké nagyon buta álom,és rossz de nem értem miért álmodom sokszor. A történet pedig:

Általában a barátaimmal vagyok és marihuánát szívunk.Van hogy nővéremmel álmodok,hogy betépünk. Eddig élveztem az álmokat,de mostmár kezd aggasztani.Mit jelenthet?

Bocsi,a fogalmazásért.

17/L


2013. aug. 4. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Megtámadott téged az álom maffia!igazábol nem tudom lehet hogy szeretnéd kiprobálni tudat allatt amit nem ajánlok de az is lehet hogy csak igy nyugodsz meg az álmodba
2013. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ismerösöm is hasonlokat álmoddott majdnem fél évig, amikor végre elment pszichológushoz...

A doktor azt mondta hogy azért álmodik ilyeneket,mert túl stresszesek a mindennapjai és elnyomva érzi magát.

Az álmában kitud teljesedni, ki tud törni a "csendből" :)

2013. aug. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!