Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi a jelentése ennek a romanti...

Mi a jelentése ennek a romantikus, de fura álomnak?

Figyelt kérdés
A suliban voltam és épp a folyosón sétáltam amikor megláttam az egyik gyerekkori (fiú) barátomat.Ő az álmomban szerelmes volt belém(fura,mert nyuszifül volt rajta..)Szóval ő már rég elment a suliból,mert valami dolga volt.Ezért is lepődtem meg amikor megláttam.Köszönt nekem és azt mondta menjek utána.Egy fura helyen voltunk és egyszercsak....megcsókoltam,aminek nagyon örült.(pedig én ilyet nem tennék)A fiú nem volt egy adomisz,de nekem akkor is tetszett,mert aranyos,kedves, félénk volt.Egyébként amikor elvezetett arra a helyre már nem viselte a nyuszifület.(a fiú a való életben nem létezik)

2013. aug. 10. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem teljesen világos, hogy akkor ki volt a fiú az álmodban, a gyerekkori barátod, vagy egy ismeretlen fiú? Mindegy is.


Olyan emlékeid foglalkoztatnak, amik szomorúsággal töltenek el, mert elmúlt egy lehetőség, amit nem használtál ki. Mert nyuszi voltál!

2013. aug. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Biztos,már nem emlékszem...mindenesetre köszönöm a választ. :D Egyébként a fiú az álmomban az ismerősöm volt,de a való életben nem létezik.
2013. aug. 10. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Az álmok a múltban átélt, olvasott, hallott, filmen látott, esetleg elképzelt események egyvelege. Jelentést, jövőbeni előrejelzést kár keresni bennük.
2013. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!