Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nektek is emlékezetes álmotok...

Nektek is emlékezetes álmotok volt ma éjjel?

Figyelt kérdés
3-4 emberrel beszéltem, mindenki arról számolt be, hogy olyan élethű álma volt, mintha tényleg megélte volna, és mindenki azt mondta, hogy reggel nem akart felébredni, aludni akart még, és "visszamenni". Nekem is ilyen álmom volt. Nektek? Mi lehetett az éjjel? :)
2013. aug. 16. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen. Azt álmodtam, hogy az óceán fenekén élek, és épp az esküvőmön vagyok, ahol egy félig tintahal nővel készülök összeházasodni. Igazából tintahal volt, csak volt melle meg lábai. Utána elvonultunk, és addig kúrtunk ameddig fel nem ébredtem.


Nem kamu, komoly. És baromira élveztem:DD

2013. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is emlékezetes álmom volt. Csak sajnos már nem emlékszem rá.
2013. aug. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, jó álmom volt az éjjel.Olyan cipőket és parfümöket találtam a szobában, amilyenek nekem valójában nincsenek, de álmomban nagyon ismerősek voltak.És nagyon sokat találtam,egymás után...Szívesen válogattam volna még köztük, dehát felébredtem.
2013. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Éppenséggel nem, én gyakran álmodok és le is írom öket, de most nem álmodtam de annál különösebben éreztem magam egész nap :D
2013. aug. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 AeonFLUX ***** válasza:

Igen, volt. Jó pár erotikus álmom, el is élveztem álmomban.

21/L

2013. aug. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen álmom éjjel, és ma tényleg jól aludtam kivételesen.
2013. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!