Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megmentettem az életét, ez...

Megmentettem az életét, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akibe régebben beleszerettem, de már csak barátként gondolunk egymásra. Nem beszélünk naponta, bár én nagyon örülnék neki. Azért is mert elég sokszor van rossz hangulata, de nem mindig árulja el mi a baj. Azt szeretném tudni, hogy mit jelenthet az, hogy álmomba elsüllyedt egy mocsárba, de pont sikerült elkapnom és kihúznom. Azt hittem meghalt, zokogtam és próbáltam felkelteni. Szerencsére végül sikerült is. Nagyon élethű volt az álom ezért is lennék rá kíváncsi. Remélem mindent leírtam ami kellhet. Előre is köszönöm a válaszokat. :)

2013. szept. 2. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt hittem igazából. Azt jelenti, hogy álmodtál csukott szemmel, nem hinném, hogy jelent valamit. Talán vannak olyan álmok ritkán, hogy előre megálmodod a valóságot, bármi megtörténhet.
2013. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!