Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehetséges, hogy megálmod...

Hogy lehetséges, hogy megálmodtam már a jövőt? És az, hogy emlékeztem egy életre, ami nem is az enyém?

Figyelt kérdés

Nem egy hatalmas dolgot, csak azt, hogy álmomban volt egy sorozat, amit "a vad angyal" nevű sorozat főszereplője színészkedett, és ő állítólag megölt valakit, lecsukták, de megszökött-ezt álmodtam.

És rá 2 évre tényleg lett ez a sorozat.

Persze ez nem mai történet...

Meg van egy valami, aminek úgy érzem van jelentősége, de nem tudom hogy szó szerint van így, vagy csak valami átvitt...

Hogy van egy dombos környék, tele katonákkal, egy része lovas és mind halott.

Kivéve egyet, aki páncélban, a lovon ül és egy csecsemő van a kezében, és azt védelmezi.

Úgy tűnik ő ölt meg mindenkit és amint meglátott, engem is meg akart.(szerencsére engem álmomban nem lehet, ugyanis nem tudom elképzelni se milyen lehet a halál, így egyszerűen még ha szét metélnek, ha lelőnek, ha akármi van, nem halok meg, max fáj, de az se mindig.

Arrébb mentem, el onnan és láttam, hogy minden utca ki van ürülve, és vagy elmenekültek, vagy meghaltak, nem tudom.

De azt igen, hogy 2020 és 2030 közt van ez elvileg.

A másik élet amire emlékszem, egy boldog élet, egy számomra ismeretlen nővel, akit szeretek és gyerekeim is vannak tőle, és azt tudom, hogy emlékeztem a nevére, az évfordulóinkra, a gyerekekre, mindenre egész álom alatt, és az ébredés után is órákig. Hogy lehetnek ezek?

Az álom nem csak jelképek összessége?


2013. szept. 4. 22:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy több kérdés, de azért ha lehet minél többre válaszoljatok is.
2013. szept. 4. 22:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Összevissza koricál az asztáltested. Nem lesz jo vége!
2013. szept. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az hogy megálmodod valakinek az életét azt jlenti hogy csk te tudsz segiteni rajta.szerintem
2013. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy a múzeumi teremőr, aki egy nagy ló, ellopta a páncélt, de a Méh-ben nem vették át tőle, ezért az egyik átvevő gyerekét túszul ejtette.
2013. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!