Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Már vagy fél éve megrepedt egy kistükör és tegnap ezen elkezdtem aggódni és éjszaka nem is emlékszem mi történt, de valami olyasmire emlékszem hogy tükrök voltak benne. Nem tudom mit csináltam, nem tudom mi történt benne. Sőt még abba sem vagyok biztos hogy álmodtam-e vagy gondoltam. És mintha 4 ilyen álmom lett volna. Elég ijesztő...
2013. szept. 24. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a tükör-babonaság nagyon foglalkoztat, és mivel tegnap épp aggódtál rajta, ez az aggodalom az álmodba is bekúszott. Ha olyasmivel álmodsz, aminek köze van az aznapi élményeidhez, akkor vagy a "feldolgozási folyamat" (én viccesen csak "töredezettségmentesítő" néven emlegetem) miatt kerül be az álmaidba, amikor az agyad szépen elrendezi az aznapi élményeket, vagy a túlzott aggodalomnak köszönhetően. "Probléma" akkor van, ha ez az álom rendszeresen visszatér, akkor is, amikor épp totál el is felejtetted a tükröt (ami miatt tényleg felesleges aggódni), akkor ugyanis fontos a jelentése. A visszatérő álmok azért térnek vissza, mert üzennek valamit, és amíg arra rá nem jössz, addig újra és újra eljönnek. :)
2013. szept. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mit jelentene ha ismétlődne? Történhet valami baj?
2013. szept. 24. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!