Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segítene valaki?

Powerpocok kérdése:

Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 17/F vagyok. Nem valami horroros. A problémám az álmom. Elhunyt tatámmal is beszélgettem álmomban, de tudatom alatt. Még az álmomban meg is kérdeztem: Látlak e még az álmaimban? Meg amikor megkérdeztem: Van e élet a halál után, nemszólt semmit. Csak úgy rámnézett hogy szinte átdöfött a tekintete. Na utánna megálmodtam dolgokat amik bekövetkeztek. Pl. egyszer álmodtam hogy a nővérem ordibált hogy vigyázzak este 23:02kor mert talán meghalok meg ilyenek..de másnap pont abban az időben törtem el a lábam zuhanás közben. Nagyon durva, és kezdek félni az álmaimtól. Volt olyan is hogy azután egy barátom autóbalesetben életét vesztette, és Ő is megjelent, és kezetfogtunk álmomban, erre Ő rávágja: Bocsi, de nem volt időm elköszönni. Nagyon félek már..alig merek aludni. De most mégrosszabb történt. Péntek este óta (3 napja) folyamatosan rémálmaim vannak. Péntek este pl. visszatérő rémálmom volt amitől rettegtem kiskoromban, de tudom, hogy azt többször álmodtam. Csupa víz vagyok meg már alig alszok. Rosszabb mint a ''Rémálom az Elm utcában''. Könyörgöm, ha valaki tud valamit, segítsen, mert megőrülök. :( És még hozzátenném, hogy olyan halott rokonjaimról is álmodtam, akik még születésem előtt haltak meg..

2013. szept. 30. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérlek nyugodj meg minden elalvás előtt.Meditálj: Feküdj az ágyon, és ne gondolj semmire. Esetleg igyál egy borsmenta, vagy citromfű teát. (lehet venni a gyógyszertárban 300 ft ért)Az álmod nem jelentett semmit, csak valaki drasztikus módon figyelmeztetett a balesetre. Ha van még kérdés akkor írj privátot.
2013. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. :)
2013. szept. 30. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Amennyiben jósálmaid vannak, az figyelmeztetés, hogy el tudd kerülni a bajt. Persze, nem szabad átesni a ló túloldalára, és minden balesetes álmodra azonnal aggódva reagálni, csak annyi, hogy fokozottan ügyelj arra, aminek köze lehet az álmodhoz.


A visszatérő álmod tartalmáról nem írtál. Ha továbbra is visszatér, akkor az álom tartalmát kellene megfejtened, mert az is egy jelzés, s mivel gyerekkori visszatérő, meglehet, hogy akkortájt ért pl. egy trauma, ami vagy előjött ismét, vagy most kaptál lehetőséget feldolgozni azt, vagy valami kapcsolat mindenképp lehet a két időszak között. ^^


A halott rokonokkal meg beszélgess, és figyelj arra, mit mondanak. Fontos lehet. ;)

2013. okt. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi, sokan nem is hittek és hülyének néztek :S De az gyerekkori visszatérő és ráadásul rémálom, mert mindig valami nyomozósat játszok még 3 haverral, de mindig küldönböző. És mindig ugyan abban a házban akadok el. Kiskoromban segítettek, most meg ugy riadtam fel. Brutális. :/
2013. okt. 1. 21:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!