Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az hogy mindig a...

Miért van az hogy mindig a volt barátommal álmodom?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos velem is ez van, és a mai napig felkavar...:(

Azért, mert még mindig vonzódsz hozzá, és vágysz arra, hogy veled legyen

2009. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ez sztem addig lesz igy még egy másik pasiba belenem szeretsz!!
2009. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
28%
Mert a volt barátod éjszaka átmászik hozzád és behatol a péniszével a füledbe és emiatt.
2009. nov. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát az előttem szóló válasza kicsit beteges...de nem rossz:D Bár nem hiszem hogy köze lenne bármihez is.Az a helyzet hogy velem is nagyon sokáig volt és néha még most is van hogy a volt barátommal álmodom, igen még vonzódom hozzá néha visszakívánom azokat az időket, és felkavar ha vele álmodom, de már nem szeretem,és van barátom, már több mint három hónapja és fél évre rá azután hogy szakítottam az exemmel, jöttem össze a mostanival.Nem biztos hogy meg fognak szűnni az álmaid, attól függ milyen mély hatást gyakorolt rád az exed,de azért nagy rá az esély, hogy aki jön az teljes mértékben elfeljteti majd veled a srácot:) Ne aggódj az álmaidon,mert ha ezeken gondolkodsz, mégjobban beléd ivódik,és hidd el, nagyon nehéz lesz kiírtani őket. Légy előrelátóbb mint én voltam:)sok sikert kívánok neked!
2009. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!