Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon régóta egy személy...

Macskamancs kérdése:

Nagyon régóta egy személy benne van az álmomba ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 09:39
 1/7 anonim válasza:
semmit.amikor először álmodtál róla v.színű sokat gondoltál rá h ki lehet/miért álmodtam róla.ezért másodszor is álmodtál róla mert sokat gondoltál rá . és ez így működik. én ha azzal szeretnék álmodni aki tetszik nekem mindig sokat gondolok rá direkt. és vele álmodok
2013. okt. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyi infóból semmit nem lehet leszűrni. Bármit jelenthet, de az is lehet, hogy semmit.
2013. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szóval benned, van egy személy a válasz a következő álmodban vagy inkognitóban többszörös személyiségzavaros vagy...(÷_÷)!
2013. okt. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A személy az álmodban te vagy. Az egyik aspektusod. Megoldatlan belső probléma is lehet. A kérdés, hogy ez a személy mit akar, mit csinál és milyen érzéseket kelt benned. A megoldást magadban kell keresd.
2013. okt. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit
2013. okt. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
karel777 köszönöm a válaszod!
2013. okt. 30. 19:56
 7/7 anonim válasza:

Régóta szeretnék már írni egy könyvet, és abban pont egy ilyen ember szerepelne, aki más álmaiban él, az álmok a világa.


Egyébként láttad már ezt a személyt a valóságban is? Nálam úgy volt, hogy megálmodtam őt, aztán másnap ott volt a buszon! Pedig azelőtt nem láttam soha.

2013. nov. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!