Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehetett ez? Még most is...

Mi lehetett ez? Még most is remegek a félelemtől

Figyelt kérdés

Este fekszek le becsukom a szemem egyszer csak hallom az ajtó kinyílik

valaki közeledik és elkezdek zsibbadni nem tudok mozogni kiabálni akarok a szüleimnek ami elég szokatlan furcsa hangok lelassul az idõ kb olyan volt mint hogy ha 1óráig szenvedtem volna felül keveredten a félelmen erõre kaptam és utánanyúltam a zseblámpáért és felkapcsolom és el is múlt minden,de amint próbáltam visszaaludni újra elõjött azóta nem mertem aludni 1 órája.Lehet nem is alszok visszza



2013. okt. 31. 01:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem természetfeletti dolog, ha sokat előfordul menj el beutalót kérni a háziorvosnál a neurológushoz, pszichológushoz...
2013. okt. 31. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis
2013. okt. 31. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
psichiaterként nekem is első gondolatom az alvásparalízis-kérj beutalót.
2013. okt. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Kevesebb tv, több könyv!
2013. okt. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen. Semmi természetfeletti nincs benne.:)
2013. okt. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis
2013. okt. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Félős vagy. Én nekem nem volt ilyen sose, mivel nem félek semmitől :)
2013. okt. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Volt időszak, amikor elég rendszeresen tapasztaltam hasonlót én is.

Még ha alvásparalízisnek is nevezzük, akkor sem lehet olyan komoly, mert mint kiderült a felmérések során az emberek 20-60%-a átélt már ilyet.

Szerintem simán alvászavar, én rossz álomnak könyveltem, bár eléggé zavart. Amennyiben sűrűbben jelentkezik, akkor ha életmódot nem tudsz változtatni (szerintem a stresszes élet is kihozhatja), próbálkozz meg egy enyhe altatóval pl. Sedacur Forte-val.

Misztikus biztosan nincs benne, bár tényleg elég borzasztó maga az érzés...

2013. okt. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Alvásparalízis lehetett. Egy ideig nekem volt olyan hogy minden este ez történt velem, néha 5x egymás után amikor próbáltam elaludni, pedig amikor először tapasztaltam pont arra gondoltam hogy ilyet soha többet nem akarok álmodni...


Aztán úgy megszoktam hogy már nem is féltem amikor megtörtént csak vártam hogy elmúljon :/ Úgy valamivel jobb volt.


Nem tudom mi lehet ennek az oka, azt mondták nekem hogy pszihológiai vagy lelki bajom lehet de ki tudja...

2013. okt. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszonöm a válaszokat!

4-s válaszoló: csak heti 2x tévézek mert nem jó a konnektor,de mikor nem jó akkor napi 7órát is tévézek.

9-s válaszoló: nem volt halálfélelmed mikor 5x elõjött?Mertén már a psichiátrián lennék :D

És reggel meg felébredek ülök az ágyban,világit a lámpa a lepedõ meg a földön hever.Nem is voltam fennt egy percig már megint aludtam:D

Kb.4-fennt voltam.

2013. okt. 31. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!