Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az utóbbi egy-két hétben...

Legion kérdése:

Az utóbbi egy-két hétben folyamatosan álmodok rég meghalt rokonaimról, rég nem látott munkahelyről, kollegákról, emberekről, sőt, egy magyar színésznőről is, akit nem a színészi munkássága miatt nézek. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"egy magyar színésznőről is"


Szabó Zsófi? Na azt én is sunáznám... :)

2013. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aztamindenit!Ennyiről már rájött valaki,hogy csinos,nem jó színésznő,és máris rájöttél,ki az?Pedig még nem is írtam,hogy hátszeles,derékban,és mellben erős...Jó megfigyelőket hoz össze ez az oldal!Persze egy használható válasz még jobb lenne....
2013. nov. 12. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:

én egy olyan helyről àlmodtam ahol soha nem jártam próbanapon voltam. sokkolt mikor megláttam a főnököt hisz ismertem (igaz csak kt-ből)..


egyik nap telefonáltak hogy mennem kell majd vhova segíteni -most nyíló üzlet. meglepődnék ott lenne a színész akiről álmodtam :)

2014. ápr. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tv -ből
2014. ápr. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szóval egy olyan helyről álmodtál,ahol sosem voltál,de mikor odakerültél,az álmodból felismerted?
2014. ápr. 26. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!