Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mostanában az...

Miért álmodok mostanában az elvált szüleim újraegyesítésével?

Figyelt kérdés

Közvetlenül a válásuk után álmodtam velük,de mostanában egyre többször...


Kb 4-5 éve váltak el.


Pl. mostani álmaim:

1. Veszekednek, apum mond valamit,ami anyumat meghatja. Ezért anyum átöleli apum és sír. Én meg olyan boldog vagyok és szaladok hozzájuk,hogy oldalról átöleljem őket,de felkelek.


2. Egy nagy,idegen házban élünk:mamám,anyum. Apum eljön meglátogatni minket, alszunk. És aztán annyi maradt meg,hogy anyum még mindig szereti és örül,hogy a barátnője nélkül jött.


Igazából 18 éves vagyok és tényleg elég rosszul érintett régebben,de ha most is jobban belegondolok,bármikor tudnék sírni emiatt.


Ezeket az álmokat vegyem égi jelnek? Szóval van esély,hogy újra egy pár lesznek?? Mert ha fehér mágiával is,de összelehetne őket hozni,jó lenne....



2013. nov. 13. 17:04
 1/1 anonim válasza:
Ezek csak vágy álmok!Te nagyon szeretnéd ha kibékülnének!De nézd meg a Titok című filmet és ott a vágyaidat be is vonzhatod a you tubon megtalálod!
2013. nov. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!