Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyeneket?

Miért álmodok ilyeneket?

Figyelt kérdés
Először is le kell szögeznem hogy szedek 1 hormon gyógyszert amitől a libidóm a béka feneke alatt van így még az atyaúristen is alig tud felizgatni.... na már most jó múltkorába a párom bátyával smároltam és felizgatott,2 napja az öccse ölelt meg hátulról most meg a haverjával csókolóztam többször is. ... Mielőtt szedni kezdtem volna azt a gyógyszert fel tudott izgatni a párom. Pedig annyira próbálkozom hogy legalább 1 kicsit sikerüljön és rosszul esik hogy az álmomba meg nekik sikerült.Pedig a bátyja elég igénytelen az öccse nem épp az esetem ,a haverja meg 1 félisten,tetszik is mint pl Jonny Depp,nem jönnék vele össze hisz szeretem a páromat meg amúgy is van neki élettársa.Minden ilyen álmot elmondok a páromnak aki csak röhög rajta. Egy fél éve nagyon jól működik a kapcsolatunk,ezért se értem mi lehet ez.Lehet a gyógyszer miatt van? Egyébként régebben is álmodtam a haverjával,akkor is csak csók volt. Ami nagyon zavar ebbe az álomba hogy tudtam kicsit irányítani és megkérdeztem a pasitól hogy tetszem e neki erre azt mondta hogy igen és vissza kérdezett hogy nekem tetszik e ő erre azt mondtam hogy erre nem válaszolok mert nem szabad .... úgy felzaklatott ez az álom hisz olyan fantasztikus volt de mégis rosszul érzem magam hogy megcsaltam a páromat még ha csak álmomban. Bocsánat hogy olyan zavaros de remélem attól ki bírjátok bogozni. Köszönöm szépen a válaszokat.
2013. nov. 15. 11:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elején az álmomba volt az a smárolás,ölelés meg a többi :$
2013. nov. 15. 11:55
 2/4 Gottschling Csilla ***** válasza:
Ne is probálkozz ellenállni az álmoknak, csak igazság van bennük: egy szexmániás f.@.sz. imádó r-i-b-@-n-c vagy. Tolnád a bátyucival meg a haverkával egyszerre mi? Ne is tagadd...
2013. nov. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
őőőő ha lehet normális választ várnék... nem tolnám egyikkel se épp az zavar hogy nem tudom mért álmodtam velük :/
2013. nov. 15. 15:51
 4/4 Lupus ***** válasza:
Az ember őrült sok hülyeséget össze tud álmodni, de nem érdemes foglakozni vele. Csak álom.
2013. nov. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!