Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 6 hetes terhes vagyok, mindig...

6 hetes terhes vagyok, mindig azt álmodom, hogy elvetélek. Mi okozza? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 10. 10:14
 1/3 anonim válasza:
100%
A tudatalatti aggodalmad, de csak annyit tehetsz, hogy ha felébredsz próbálj megnyugodni, mielőtt lefekszel pedig igyál egy poár langyos tejet, attól jobban tudsz aludni, én is ezt álmodtam egy csomószor és rossz volt, de a következő orvosi vizsgálaton rákérdeztem egy két aggasztó dologra és elmúlt--te is tedd ezt. Írd fel az aggodalmaidat és kérdezz rá, utána jobb lesz.
2008. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia!!


Én is álmodtam rosszakat! Ne gondolj rá!!! Szerintem ezek a félelmeid, és nem lesz semmi baj! Csak ne hagyd, hogy magával ragadjon az álom. Nem kell vele foglalkozni!!! Csak pozitívan!!!!

2008. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
gondolj arra hogy nem lesz baj,vagy vetéltél már el?
2008. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!