Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért vagyok tudatomnál mikor...

Miért vagyok tudatomnál mikor álmodom? Bocsi ha hülyén fejeztem ki magam. Többi lent.

Figyelt kérdés
Mikor almodom, szinte teljesen tudatomnal vagyok, tudom iranyitani a dolgokat. Azonnal eszembe jut, hogy ne mar megint almodok... Es teljesen megtudom szabni mi tortenjen. Aztam ha mar meguntam a jatekot,akkor ragondolok erosen, hogy na ez csak alom mostmar felkell kelnem... Es mukodik. Miert van ez?

2013. nov. 17. 21:31
 1/5 vmi03 ***** válasza:
100%
Örülj neki én mar egy eve próbálom a tudatos almodást sose sikerult:(
2013. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Orulok, nagyjabaol mindent megcsinalok egy almomban amit az eletben szeretnek. De olyan bizar. Valyon ez mitol alakul ki?
2013. nov. 17. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:
én is tudatomnál vagyok,bár én ettől függetlenül kurwa sok hülyeséget álmodok,és mindre emlékszem.....hálaégnek nicns rám semmi hatással,mikor álmodom,tudom,hogy igen ez álom....aztán annyi.
2013. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én általában minden marhaságot összeálmodok, a vége felé (talán mert nem alszom már olyan mélyen), én is ebbe az állapotba kerülök, egy darabig irányítom a dolgokat, aztán 'felkeltem saját magam'. Nem tudom, ez jó-e vagy rossz, gyermekkoromban és tinédzserként alvászavarral küzdöttem, pszichiáterhez akartak küldeni, de nem mentem. Most 22 vagyok, semmi problémám nincs már. A Párom figyelgette a dolgokat, állítólag ébredés előtt hatalmasat rándulok. Úgy gondolom, ettől kezdve kezdem irányítani az álmom folyamatát. Furcsa, és örülök, hogy nem vagyok vele egyedül, mert a környezetemben a Páromon kívül bárkinek mesélem, abszolút hülyének néz :D
2013. nov. 18. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem pár éve 10 éves korom előtt rémálmaim közben erősen rágondoltam hogy fel akarok kellni és felkeltem.

Most már nagyon ritkán álmodok rosszakat de akkor már nem veszem észre hogy álomban vok. 14/f

2013. nov. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!