Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti veletek szokott ilyen...

Ti veletek szokott ilyen történni, vagy normális az ilyen?

Figyelt kérdés
Egyik hogy van úgy hogy reggel alszok de közben mégsem teljesen... álmodok de hallok mindent ami körülöttem történik és tudom hogy melyik az álom és a valóság... a másik meg hogy ha korán kell kelnem és mennem kell valahova és már indulásra készen vagyok de még picit visszafekszek sokszor rám szólnak családtagjaim hogy ébredjek mert elkések... és közben nem is aludtam... ( vagyis nekem úgy tűnt ) és mikor mondom hogy nem alszok akkor visszaszólnak hogy akkor miért horkolok? és tényleg horkolok mert felvették telefonnal és megmutatták... de ha szólnak szinte gyorsabban válaszolok mint ha teljesen ébren lennék és még fáradt sem lennék...

2013. nov. 20. 21:04
 1/6 Zsömii válasza:
Az első dolog teljesen normális ilyen mindenkivel van, szendergés állapot. A másik már kicsit fura lehet,hogy csak neked nem tűnik fel,hogy elaludtál egy kicsit.
2013. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a másodikra... hát igen... mindent hallok rendesen csak azt nem hogy horkolok... meg az a fura hogy szinte hamarabb válaszolok mint ha ébren lennék...
2013. nov. 20. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Félálomban vagy ennyi.. ez minden embernél előfordul, nincs ebben semmi különös. Én azt utálom, amikor reggel bejön valamelyik családtagom, én meg még alszom, ettől függetlenül elkezdenek beszélni hozzám, én meg válaszolok is nekik, ők meg azt gondolják, hogy teljesen felébredtem. Utána persze nem emlékszem semmire, vagy csak egy két részletre.
2013. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
normális :) egyszer a kanapén aludtam el anyukám átkisért a szobámba devsemmire sem emlékszek. reggel azt se tudtam hol vagyok. :D
2013. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon gyakran (3-4 éven át), majdnem minden nap 4:45 körül keltem.

Amikor szólítgattak a családtagjaim, hogy ne aludjak vissza, azért válaszoltam gyorsan, mert iszonyatosan megterhelő volt a koránkelés, és vágytam rá, hogy minél hamarabb visszaaludjak. Igaz, 3 órákat aludtam éjjelente.

2013. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Teljesen normális, sőt én ébredtem már fel a saját horkolásomra. :)
2013. nov. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!