Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álom elérésére nincs...

Tudatos álom elérésére nincs valami egyszerűbb megoldás, valami ami kevesebb időt vesz igénybe a valóságtesztbél?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy az sikeres meg hogy 1-2 hét, talán 1 hónap után már eredményes, de egy nap többször kell, meg ehhez elég lusta vagyok sajnos :/ Más egyszerű megoldás nincs?

2013. nov. 22. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Vannak, akik mindent azonnal szeretnének... Ha el akarsz érni valamit, küzdj meg érte!
2013. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Nekem elég volt az, hogy foglalkoztatott a téma. Olvasgattam a Tudatos álmodás c. könyvet, sokat járt a fejemben a téma, elalvás előtt is ezen gondolkodtam és szinte rögtön sikerült, alig pár nap alatt. Aztán mióta nem foglalkozom vele, azóta csak fél évente egyszer-kétszer fordul elő, hogy tudatosan álmodok.
2013. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Bameg itt mindenki tudatosan álmodik. én majdnem egy-évig próbálkoztam amíg sikerült elérnem. kitartás és ne add fel!próbálj, meg saját tecnikát kialakítani sikerülni fog.
2013. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tunderoza válasza:
ez nekem amiota az eszemet tudom igy mukodik.Nem is gondoltam hogy ez nem normalis dolog hogy azt almodod amit te szeretnel.Minden este kitalalom hogy mirol szeretnek almodni,es ugy is tortenik.nem is emlekszem ra hogy lettek volna spontan almaim.Vagy nagyon-nagyon ritkan esik meg velem,kb egy evben 2x.Ez normalis?
2013. dec. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem normális. :) Kicsikorom ota mukodik nallam is a tudatos almodas. 12 eves koromba talalkoztam eloszor Az alom kontrol c. konyvel az addigra nem sok uj volt benne szinte csak a peldak ban leirt sztorik miatt olvastam vegig! :) Visszatero almokkal konnyu tudatra ebredni mikor almodsz! Hisz akkor ha megint ugyan az a szitu akkor tuti hogy alomban vagy! Persze ilyenkor jo ha ez a valosagtol joval elrugaszkodott jelenet...
2013. dec. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!