Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan tudok álmot előidézni?...

Hogyan tudok álmot előidézni? A tudatost álmodást már tudom hogyan kell (elméletileg) de ahhoz hogy gyakorlatban is menjen, álmodnom is kéne.

Figyelt kérdés
Hogyan tudom elérni azt, hogy álmodjak, és emlékezzek is rá? mert ma kipróbálnám, de hetek óta semmit nem álmodtam.
2013. nov. 26. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenki álmodik. Nem vagy tudatos és túl éles az átmenet az ébredésbe, törlődik a fejedből. Aki nem álmodik az csak nem emlékszik. Időben felkeltve már emlékszik.
2013. nov. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld a WILD techinkát. Lefekvés után koncentrálj a megjelenő képekre. Ne próbáld változtatni, csak figyeld őket. Az sem baj ha belealszol, a koncentrációs képességedet így is javítani fogja a gyakorlat, ha rendszeresen csinálod. Plusz jobban fogsz emlékezni az álmokra.
2013. nov. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tegnap sikerült nagyjából irányítanom az álmom...tudtam hogy álmodok és irányítottam magam de nem tudtam semmi olyat csinálni amit a valóságban nem lehet :S akartam pénzt csinálni de hiába koncentráltam rá hogy legyen pénz a kezemben nem lett :S
2013. nov. 27. 18:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi értelme van a pénznek, ha bármi mást is teremthetsz?
2013. nov. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mert egy hajléktalan kért tőlem pénzt én meg gondoltam most kipróbálom hogy tudok e teremteni pénzt...nem jött össze :S
2013. nov. 27. 18:40
 6/6 anonim válasza:
Mikor felkelsz, próbálj nyugton maradni, ne mozogj, hanem csak feküdj, közbe próbáld meg felidézni hogy mit álmodtál. Ez talán bevállhat.
2014. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!