Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt az eddigi legjobb és...

Mi volt az eddigi legjobb és legrosszabb álmod?

Figyelt kérdés

2013. dec. 8. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb sok volt. A legrosszabbra nem emlékszem, csak arra, hogy ébredés után még kb. fél óráig halálfélelmem volt. Teljesen valósághűnek tűnt.
2013. dec. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mióta tudatosan álmodok nem szoktam rosszat álmodni mert én irányítóm az álmaimat..)
2013. dec. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet tudatosan álmodni?
2013. dec. 8. 10:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb az volt amikor az egész akatsuki képességével rendelkeztem, és úgy gyaptam a troll enemyjeimet! :) Legrosszabb nem volt....nagyon! :) Az én barátom is tud tudatosan álmodni! :)
2013. dec. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem a legjobb mesebeli volt -remélem "folytatódik" majd az álom tudatos álom formájában..

a legrosszabb meg az volt hogy megöltek.. :( itt nagyon féltem és kértem a gyerekeket ne bántsa engedje el.. ráadásul rokon volt a késelő :(


most lenne egy késes önvédelmi tábor gondolkodtam is nem ártana elmennem hátha ez az álmom teljesedik be :(

2013. dec. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
megküzdöttem csak norris nevezetű földlakóval és nyertem, de mondom ez nem lehet igaz, nyomtam egy reset-et, majd normál kimenetelű volt az álom újra, elvert, mint jég a határt:)
2013. dec. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A legjobbat inkább megtartom magamnak (tudatos álom és egy másik világban jártam :p)


Legrosszabb: elhagyatott várban éjszaka barangoltam O_o

2013. dec. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet tudatosan álmodni? Magyarázza már meg valaki.
2013. dec. 8. 21:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Legjobb: barátnőmmel összeházasodtam, együtt éltünk már régóta és egy nyári reggel palacsintát ettünk a kertünkben.


Legrosszabb: Egy kínai foszer rajtam keresett valamit es mivel nem tudtam holvan, elkezdte felvágni a kezem a könyökömig egy késsel, majd mikor ez sem használt, elkezdte a szeretteimet kínozni... fél napig a fülemben csenett a barátnőm sikolya.

2013. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nagy Edgar válasza:
Egyszer azt álmodtam, h egy titkos szekta tagjai -saját szórakoztatásuk érdekében- lekötözött egy asztalra és élveboncolást hajtottak rajtam végre. Én pedig végignéztem ahogy szedik ki belőlelem a szerveimet. Mikor felébredtem utána egész nap hálát adtam az Istennek, h ez csak álom volt.
2013. dec. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!