Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő álom?

Figyelt kérdés
Egy régi faluban vagyok egy 4 tagú társasággal az erdő közepén. ( a tárasaágból senkit sem ismerek) A falu nagyon romos és késöbb jön értünk egy túra dzsip benne egy szőke hajú sráccal. Megyünk az úton majd megkérem hogy lassítson és álljon meg mert ki akarok szállni. Egy mezőnél szállok ki aminek a szélén egy ház van. A dzsipből kiszáll velem együtt a társaság egyik női tagja aki vékony és rövid szőke haja van. Odamegyünk a házhoz és látjuk hogy egy ember ül kint egy asztalnál és egy régi írógéppel ír valami. A szőke hajú lány közelít a fiú felé majd ezt a fiú is észreveszi és elmosolyodik. Utána kiderül hogy ismerik egymást mert a lány és a fiú csókolózásba kezd majd abbahagyják. Miután végeztek a lány belesúg valamit a fiú fülébe közben sírni kezd és miközben a fiú fülébe súg rám néz a könnyes szemével. A tekintete mostmár mérges. Dühösen néz rám majd fogja magát és bemegy az erdőbe. Onnantól kezdve egyikünk sem látja többet. Utána odamegyek a fiúhoz és megcsókoljuk egymást majd felébredek.... Ezt az álmot már vagy 3x megálmodtam. Mit jelenthet?

2013. dec. 8. 23:14
 1/1 WheneverYouWant válasza:

tény: az álom a napközben befogadott feldolgozatlan információknak a kivetülése.

az Én elméletem hogy megálmodtad ezt egyszer. majd mikor felébredtél tetszett és vissza tudtad idézni. majd mivel nem tudtad megmagyarázni ez egy feldolgozhatatlan dolog maradt és így többször visszatért. Valószínűleg nem lesz olyan mint a filmekben vagy sorozatokban hogy előre megálmodsz valamit.

2013. dec. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!