Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban láttam egy teljesen...

Black-wolf:D kérdése:

Álmomban láttam egy teljesen ismeretlen velem egykoru srácot aaki utánnam hozta a vizben a karkötoöm. Cserébe én két puszit adtam az arcára. Majd eláztak a ruháim és mivel budapest kellős közepén voltunk ő oda adta nekem a pulcsiját. A többi lent?

Figyelt kérdés

Ezenkívül láttam egy ugyanigy kinéző srácot és csak az elsőnek láttam tisztán az arcátEzenkivül volt még egy csomó fiú az álmomba és egy útszakasz amit sokszor bejártam de még sose jártam ott mit jelent ez az álom?

L



2013. dec. 13. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy kancás vagy.
2013. dec. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs normális fválaszt akarok
2013. dec. 13. 10:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent? semmit az álmok jelentése: mostanság sokat gondolkodsz fiúkra tudatosan vagy tuda-alatt nagyon valószinű, hogyha valamire gyakran gondolsz "tudatosan vagy tudat-alatt" este környékén álmodni fogsz róla.. és 17valahány éves nőstény lehetsz.
2013. dec. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, sokat gondol fiúkra, puszikra, meg "egy útszakaszra ahol sosem járt". Magyarul, mint az első diagnózisom kimondta, kancás. Case closed.
2013. dec. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit. Egy szimpla álom, érdeklődsz a fiuk után ennyi. Én is csomószor álmodok ilyeneket, szerintem különösebb jelentése nincs. Esetleg kapcsolatra vágysz, ienek..
2013. dec. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem kösszi a válaszokat a koromat nem találtátok el de nem is baj
2013. dec. 13. 11:30
 7/7 anonim válasza:
minek után az álmainkat képesek vagyunk irányítani és minden álmunkat az agyunk hoz létre így szerintem nincs jelentése arról fogsz álmodni amire sokat gondolsz alvás előtt
2013. dec. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!